Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy, czas przeplesc ten offtop kolejna fotka :P

No to wpasuje sie w te sugestie :icon_cool:

Jako ze to moj pierwszy post, to witam wszystkich! Po kilkunastu latach przerwy wrocilem do roweru. Z racji rozmiarow padlo na 29er'a - rama 20,5 cala. Sporo szukalem i analizowalem - zalezalo mi na dobrej relacji cena/jakosc - i zdecydowalem sie na nieznana marke w tematach rowerowych - head. Kilkukrotnie pojawial sie ten rower w rozwazaniach na tym forum - wydaje mi sie, ze za te kase to niezly wybor. Wprawdzie troche juz go doinwestowalem - drugiego czy trzeciego dnia, po ostrym wcisnieciu przedniego hamulca, co niemal skonczylo sie wylotem przez kierownice, calym ciezarem opadlem na siodelko i skrzywilem fabryczna sztyce - kupilem nowa, a to w niedlugim czasie pociagnelo wymiane wszystkich rurek i kilku drobiazgow na jednego producenta. Teraz jeszcze chodzi mi pare rzeczy po glowie, ale na jazde raczej nie narzekam - do lesno/polnych wypraw sie nadaje i spelnia moje oczekiwania. Na razie niecale 800km - przejezdze sezon i sie zobaczy :laugh:

2od5.jpg

func.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

artoor - błotniki?? Błotniki??? jak jeszcze przedni jestem w stanie sobie wyobrazić to tylnego, pewnego na 1000% w wirze walki za cholerę nie widzę..
LoveBeer - napęd widać, kolor koszulki widać, znaczy się błota na trasie nie było :) a rowerowi w tym kamuflażu zdecydowanie jeszcze ładniej (no i nie widać białej sztycy hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nowy jestem. Postanowilem doac swoja dziewczyne :)

 

Jeszcze pracuje nad dodatkami jak nowe kola (no ale to najwiekszy wydatek wiec troszke mi to zajmie), Dropper post, no i karbonowa kierownica ale to jeszcze z rok. 

 

Potem pewnie go sprzedam bo szykuje sie na 650B

 

29er jak juz to tylko hard tail. long travel suss tylko mniejsze kola.

 

 

post-166793-0-06397200-1372852795_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No to dołączyłem do zacnego grona 29erów.

 

Mój nowy nabytek poniżej. Czule składany kilka mc-y.

 

Podstawa to Aceent Peak29 2013 w rozm M.

Amor - RS Reba

Napęd - X0 - 2x10

Koła ciężkie ale dają rade - MT 55

Oponki Race King

 

Jak będzie kasa to będzie upgrade. Jest solidna podstawa.

 

[/url]">http://photo.bikestats.eu/zdjecie,399378,accent-peak-29.html]zdjecie,pelne,399378,20130705,accent-pea[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki 13,2 kg , 29er na bazie giant revel1.

Zakupiony zeszłej jesieni jako treningówka na jesienną słote oraz zimowe śniegi i błoto
Z oryginału została rama , stery , koła i zacisk sztycy.
Amortyzator : RST firstair , kiera 640mm FSA k-force , mostek 100mm FSA k-force
sztyca Thomson elite , siodło Selle Italia Flite , napęd SLX z manetkami Deore , heble hydrauliczne Shimano M525 pedały jakieś shimanowskie zatrzaski
Do wymiany pedały i koła z oponami na lżejsze i manetki przerzutek na SLX :)
Nadal jest to treningówka i "buła" :) Normalnie jeżdżę 26tka bo twierdzę że 29ery są dla wysokich :)
 

post-1097-0-79719700-1373050506_thumb.jpg

post-1097-0-54463500-1373050684_thumb.jpg

Edytowane przez zgucior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...