Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie 6 lat to jest szmat czasu i właśnie to przekonuje mnie do kupna tego modelu, tylko mam nadzieje że rama w rozmiarze 20 będzie wyglądała tak jak na stronie producenta ;)

 

Tego Radona i tak nie ma 20".

 

Patrząc na wymiary canyona, to przy 125mm główce ramy rury powinny się już ze sobą łączyć, skoro tak Ci na tym zależy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak... Ale nie żałuję zakupu... :)

 

Jakby kasy nie było to by został w wersji customowej, a zmiany zachodziłyby wolniej. Jeździć by się dało. Szczęśliwie akurat można było :)

 

W sumie, to jak zliczyć całość to i tak wyszło taniej niż nowy, a może inaczej w tym budżecie nowy zawsze miałby coś gorszego...

 

Ale ramy nie oddam... Podpasowała mi idealnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pech. Może wcześniej gdzieś naruszyłeś spawy i akuratnie przy ruszaniu odpadło. Niestety każdemu się zdarza, ślij na gwarancję :)

Nie ma opcji, jedna jada w terenie była, a rower zero upadków czy zadrapań chociaż. 

 

Było składać budżetówkę na stali Rometa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

przykre
.. budżetowo na Romecie? oj jestem pewien, że wyszedłbyś na tym lepiej Skwarku.
Co do samego pęknięcia-nie widzę powodu dla nieuznania reklamacji. Spaw nie ma tu nic do rzeczy. No chyba, że w trakcie produkcyjnym-rura przegrzana-pęknięcie zaraz "za"-klasyczny przykład. Uderzenie też bym odrzucił - miejsce takie, że trudno tam walnąc-no chyba, że jakiś lot z lądowaniem na stojącej kamiennej szpicy (suport czysty, drugie pióro czyste). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za słowa otuchy. Naprawdę mi lepiej :)

Dziś pakuje rower i czekam na kuriera w robocie. 

 

Trzymamy kciuki za dobre i szybkie działanie Krossa.

 

PozdroBEZrower.

 

Cóż, gdyby kross nie uznał tej reklamacji strzelił by sobie w kolano - całkiem nowa seria B straciła by na wiarygodności. A do tego jeszcze miejsce nietypowe, raczej nie narażone na wielkie przeciążenia jak np główka. Myślę, że niedługo będziesz miał brand new rame :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...