Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Na początku witam wszystkich serdecznie. Jestem karmi7 z Katowic, mam nikczemne 170cm wzrostu, noga 77cm i jak widac na załączonym obrazku ujeżdzam rower dla wysokich ;)

Rower to prawie seryjny Epic '12, jedyne zmiany to manetki x9 i siodło SanMarco SKN. Do wiosny na pewno zostaną wymienione koła i być może sztyca i kierownica.

 

img1496t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banshee Paradox 2012

- nie będzie się ścigał w rajdach tylko woził mnie głównie po miękkich szlakach środkowej i pn. Polski.

Szczegółowy opis zamieściłem w Garażu.

 

w lepszej rozdzielczości niż w załączniku:

All sizes | 16.11.2012 2 | Flickr - Photo Sharing!

 

z czarnymi obręczami:

All sizes | Banshee Paradox, Oct. 2012 | Flickr - Photo Sharing!

post-147184-0-82269000-1353260248_thumb.jpg

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...poLOLałem się Ivan ;):) Pomny doświadczeń z 12 centami na przedzie sam jestem ciekaw jak to-to się prowadzi ze sztywniakiem! Ja bym tam najchętniej widział 140mm, da się, choć podjeżdżać zapewne byłoby zabawnie!

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thanks: IwanieMTB za rozkoszne porównanie, ale...

Banshee Paradox to nie AM, chociaż przyjmie amortyzator 120.

To mocny ścieżkowiec o wyjątkowej linii, w której zakochałem się od pierwszego.

Co do widelca Ninera - po mojemu to taki odpowiednik "małej czarnej", która

prawie każdej damie dodaje szyku.

Poza tym jestem heretykiem, a i nazwa do czegoś zobowiązuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>No to i ja pokażę swoje duże koło, które chyba trochę odbiega od typowych tu pokazywanych :) Ale będzie chyba ładnym uzupełnieniem możliwości wykorzystania dużego koła w różnych odmianach kolarstwa górskiego:)

Rower stacjonarnie i przy delikatnych szaleństwach lekko przeczących osądom o 29erach :)

 

 

523612_326469267416352_168935196_n.jpg

 

534430_417154445014500_1853311575_n.jpg

 

602395_433902596673018_119366515_n.jpg

 

394978_484459514932106_1538765086_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na fotce nr 2 to zjazd z Gubałówki ?? A tak poza tym super wykorzystanie roweru .

 

Tak, to zjazd z Gubałówki, a podobał się nam tak, że go dwa razy robiliśmy, raz z fotami i zjazdem w prawo w połowie na takie fajne ścianki, a drugi raz już bez zdjęć z maksymalną zabawą na wprost :)

nie mogę się napatrzeć na te pedały :woot: .

 

Pedały trzymają jak dzikie, po 5 latach na SPD nie miałem większych problemów z przesiadką i czuję się najczęściej dużo pewniej, a i pod górę nie traci się aż tak wiele :)

 

Fajnie że podoba się Wam jak męczę rower i staram się przetestować czy jest choć odrobina prawdy w tym co mówią zatwardziali przeciwnicy dużego koła i jakoś nie znajduje uzasadnienia ich teorii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...