Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przyznaje rację  koledze @anarchy i w pełni zgadzam się z poniższym twierdzeniem

 

 

 

jeżeli ktoś tego nie rozumie - takimi zdjęciami nie tylko pokazujecie "tygrysa w klatce" zamiast w terenie naturalnym ale też obrażacie innych forumowiczów obniżając poziom całości (bo co niektórym zależy)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek14, a jak spojrzysz na fotę Garego Fishera w plenerze - autorstwa rmn1 i potem Peaka strzelonego na szybko kalkulatorem na tle meblościanki, to nie doznajesz dysonansu poznawczego?

 

Ja doznaję.

 

IMHO będzie nam wszystkim przyjemniej, jeśli jakiś poziom zdjęć w wątku będzie utrzymany. W końcu żeby pokazać swojego 29era trzeba zrobić zdjęcie, na którym widać coś więcej niż tylko fakt, że rower jest.

 

Moim zdaniem zdjęcie powinno być przynajmniej albo w plenerze albo dobrej jakości. Najgorzej jak ktoś przesadnie pali się, aby się pochwalić i zdjęcie jest zrobione byle gdzie i byle jak. Dla mnie złamanie obu zasad to już za dużo.

 

YOGI, od pewnego czasu nie gustuję w czarnych rowerach, ale trzeba przyznać, że Twój Radon ma w sobie dużo elegancji.

 

 

Edytowane przez marcinusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A po domu też na rowerach jeździcie? Chodzi o wyeksponowanie roweru w jego "środowisku naturalnym", miejscach w których lub do których jeździcie, lubicie szczególnie jakiś zjazd/podjazd/hopkę, pochwalenie się fajnym ulubionym widoczkiem, a nie pokazanie 10-ciu tomów encyklopedii PWN, rodzinnych kryształów odziedziczonych po babci, reklamówek z Tesco albo suszących się w tle gaci (takie fotki też się zdarzały). A porządne zdjęcie można teraz zrobić ze zwykłego/średniozaawansowego telefonu/smartfona - taki chyba macie i przeważnie ze sobą zabieracie. Wcale nie trzeba zabierać lustrzanki...

Tyle w temacie...

2hn75e1.jpg


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się czytać i troche rozumu nabierzcie ;) Pisałem że jak go ukończę to będzie zdjecie w plenerze ? Pisałem. I nadal nie rozumiem jaki trzeba reprezentować poziom, żeby czepiać sie o miejsce robienia zdjęcia. To jest temat poświęcony rowerom. To rowerami się tu chwalimy i je pokazujemy. To nie jest zdjęcie godne nagrody prezydenta i obrabiane w photoshopie przez godziny. Nie ma w nim żadnych "smaczków" i pięknych krajobrazów, bo nie musi....  [Galeria] Pokaż Twojego 29era- więc pokazujmy rowery i to je komentujmy  :thumbsup:

Edytowane przez mikiprezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

"...a na co dzień wpieprzam chińską zupę z worka w koszulce na szelkach.... no bo to nie restauracja i żadni goście, zwykła żona i dzieci...." :D
czytać umiemy, za to Ty chyba nie bardzo
rowerów niedokończonych nikt komentował nie będzie, to nie jest [foto burdel] pokaż zdjęcia z budowy roweru


ps: a z tą "głupotą" i "nabieraniem rozumu" ostrożniej Panie Noblista
ps2: proponuję koniec OT, kto jest "za'

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

elkolo - bo jak ktoś coś napisze za dużo, jak się skrzywi to znaczy, że tylko na klawce siedzi i parówy wrzuca na ruszt? aaa no i studiuje jeszcze katalogi w wucecie  :D
Jak ja Was wszystkich kocham Kolegi  :* :* :*

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie przepadam za zdjęciami meblościanek i walających się gaci szczególnie gdy rower nawet nie jest skończony ale właściciel już trzęsącymi się z podniety rękami robi fotę i szybko wrzuca na forum jakby nie mógł wytrzymać jeszcze paru dni.

Jednak mimo wszystko wolę w temacie [Galeria] oglądać lepsze lub gorsze zdjęcia rowerów na dowolnym tle niż przebijać się przez całe strony bezsensownych dyskusji ;)

Pozdrawiam :)

 

image_url-102392-1385906516.jpg

 

 

Edytowane przez seb2k6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seb2k6 - piasta trzyma się nadal dobrze? Żadnych problemów? I czy katujesz ją ostro czy raczej lekki teren i bez zarzynania?

(że rower w dechę to wiesz od dawna :) )

Żadnych problemów z piastą ale rower ma niecałe 1000km przebiegu więc nie mogę za dużo powiedzieć o wytrzymałości. Teren był różny od lekkiego bo bardziej wymagające i jak na razie zniosła wszystko. Ostatnio jednak skupiłem się prawie wyłącznie na szosie. Może jak śniegi stopnieją... :)

Edytowane przez seb2k6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

( @elkolo - myślisz, że zapomnimy "sprawę DT kółek" - tak lekko nie ma Mój Drogi )

seb2k6 - no tak, u nas takie śniegi na Pomorzu, że ledwo maile dochodzą :D a to foto to gdzie? bo to prawie jak jakaś zatocza norweska wygląda a nie Stolica

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe  :woot:

 

Pytanie do wszystkich lubiących meblościanki. Które zdjęcie wybieracie i dlaczego. Oczywiście odpowiedzcie sobie w duchu by nie robić oftopa.

 

https://4x4jrw.dm1.livefilestore.com/y2p1bAIv0OcR1G3b8GW53ghN7wzcJkbVEk4HTt9MgFqbjEF48Nu6txzWc3UdVsMBmzzlsvGoMV4n74DwhABen8zI03ZKJo3jx-l6m_mavCZXco/angelina.jpg?psid=1

 

Choć jeden argument przeciwko wzięciu aparatu i roweru na dwór w dzień i pstryknięciu paru zdjęć? Nową dziewczynę też pokazywaliście mamie skacowaną, z do połowy zmazanym przez imprezę makijażem?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...