Skocz do zawartości

[Singltrek Świeradów] czy już można jeździć ?


zws

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak tam trasy?

Dzisiejszy (t.j. 11.04.2013r.) widok na dojazd do pętli "Zajęcznik", w pobliżu kolei gondolowej:

ST20130411-1.jpg

 

oraz pierwsza sekcja "Pod Młynicą" - początek trasy:

ST20130411-2.jpg

 

Mimo, że wygląda obiecująco, są fragmenty, gdzie nie ma szans pokonania tego na kole.

Ale jeśli temperatury się utrzymają, na majówkę jest nadzieja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj, z tym, że jedynie na zielonym i niebieskim szlaku. Ogólnie super, śniegu nie ma już prawie w ogóle, ale za to jest sporo kałuż (na niebieskim)

Gdzieś tak w połowie trasy zaczęło pojawiać się sporo wody i ostro zwalniałem, pod koniec to już błotko było, ale ogólnie jeszcze z tydzień i będzie super. 

Fajnie przejechać się tak w środku tygodnia, trasa pusta, spotkałem jedynie dwóch Niemców :-)

 

Kto wybiera się na otwarcie w niedzielę 27 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do majówek powinno byc juz bez niego nie? Tylko pogodę zapowiadają dziką. 30.05 - 25*C, 1.05 - 5*C deszcze, 2.05 - 11*C deszcz, potem lepiej.

 

Ale mam gorszy problem. Skasowali pociągi z Jeleniej do Szklarskiej bo remontują linię. I jak teraz dostać sie z Wrocławia do Świeradowa i powrotem? Albo chociaż do Szklarskiej? Z 3 rowerami wezną nas do utobusu? Tam nawet nie ma jak wsadzić roweru, zeby bezpiecznie dojechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z Wrocławia chcesz jechać pociągiem, to możesz wysiąść w Gryfowie Śląskim. Stąd do Świeradowa jest mniej więcej taka sama odległość, jak ze Szklarskiej. Jeżeli nie będziesz miał wielkich tobołów, to spokojnie te kilkanaście km na rowerku można przejechać. Chyba, że po wyjściu z pociągu od razu chcesz mieć nocleg, bez dojazdu, to w Gryfowie to tak średnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Gryfowa :] Do Singltreka stąd masz troszkę poniżej 25km ;) jadąc przez Mirsk i Czerniawę

 

Słyszeliście co będzie na otwarciu w sobotę? :D 

 

Przyjeżdża tir z Authorami i Agang i będzie można wypożyczyć ich rowerki za darmo na godzinę :)  

 

Lub 480 koron na cały dzień, oj szykuje się super impreza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...