Skocz do zawartości

[Zawody]Wspólne starty


safian

Rekomendowane odpowiedzi

Pomirot, od kiedy jeździsz na rowerze :>?

 

Tak bardziej zorganizowanie to od dwóch lat. Starty w maratonach od 1,5 sezonu.

Sztyca na szczęście się nie uszkodziła, jak przy poprzedniej takiej akcji.

Nie chcę przesadzić z dokręcaniem. BDW, czy ktoś może wie z jaką siłą powinno się przykręcić karbonową

sztycę w alu ramie? W AIRbike zasugerowali 6Nm ... i wjechała (z pastą).

Łukasz: Dam jeszcze jedną szansę, a później skorzystam z opcji butapren :)

W tym wieku człowiek już się filcuje, więc chciałbym mieć możliwość korekty :)

Najbliższy PB niestety z wielkim bólem muszę odpuścić (córka ma urodziny i nie wypada nie być :) ).

Szerokości więc życzę wszystkim startującym w Legionowie

Do zobaczenia zatem najpóźniej w Otwocku.

 

Artur: Może i pięknie, i słonecznie, ale mecie wyglądałem jak bym się przez bagna przedzierał

Z resztą coś w tym jest :

http://www.mazoviamtb.pl/galeria2.php?katalog=jozefow12zbyszek_best&foto=cov_4800.jpg&id=1718

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od zacisku sztycy, mój pozwala na max 5nm. Jeśli nie zmieniales sztycy to możesz jeszcze skorzystać z opcji carbo gripa który można kupic w vincere/ix na broniewskiego.

 

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no proszę to widzę,że forum robi własny team. Jak będe na którymś maratonie chociaż już sobie odpuściłem w zasadzie to wszystkie, bo w momim kalendarzeu niestety albo stety nie ma na to miejsca.To jakbym na jakimś maratonie był to w razie czego do was dołączę :).Ja raz ukończyłem maraton i dojechałem cały i zdrowy, mając po drodze jeden upadek. Wypadałoby chociaż raz wziac udział w takiej imprezie rowerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no proszę to widzę,że forum robi własny team. Jak będe na którymś maratonie chociaż już sobie odpuściłem w zasadzie to wszystkie, bo w momim kalendarzeu niestety albo stety nie ma na to miejsca.To jakbym na jakimś maratonie był to w razie czego do was dołączę :).Ja raz ukończyłem maraton i dojechałem cały i zdrowy, mając po drodze jeden upadek. Wypadałoby chociaż raz wziac udział w takiej imprezie rowerowej.

 

Wypadałoby ? Dziara, co Ty tu nam serwujesz? :) Określ się konkretnie jak facet, tu masz kalendarz mazovii - http://www.mazoviamtb.pl/

PolandBiKa- Poland Bike Marathon - Kolarstwo jest naszÄ pasjÄ - Maratony rowerowe dla wszystkich

Legii MTB - Legia MTB Maraton

 

tu zbiorczy: mtbnews.pl/content/view/34/42/

Możesz wszystko porównać ze swoim terminarzem i podać już konkretnie gdzie będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby ? Dziara, co Ty tu nam serwujesz? :) Określ się konkretnie jak facet, tu masz kalendarz mazovii - Mazovia MTB Marathon - maratony rowerowe (MTB)

PolandBiKa- Poland Bike Marathon - Kolarstwo jest naszÄ pasjÄ - Maratony rowerowe dla wszystkich

Legii MTB - Legia MTB Maraton

 

tu zbiorczy: mtbnews.pl/content/view/34/42/

Możesz wszystko porównać ze swoim terminarzem i podać już konkretnie gdzie będziesz.

 

No bo w Piascznie chciałbym wystartować, a niestety szkołe mam w tym czasie:/. Wiem,że Piaseczno było w 2009 a teraz raptem dali xp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziara, nie migaj się ;) jeszcze masz mnóstwo okazji nawet bez dojazdu samochodowego, Otwock, Legionowo, Piaseczno, AZS w w-wie. Szkółka jest co tydzień (po mszy :D?) a Piaseczno jak sam zauważyłeś pod nosem ale co kilka lat. Pozwól, że zademonstruję dwa sposoby umawiania się na jazdy jakie wypracowały się w tym wątku:

 

1) Pomirot, I'm in. Sportowa 1 Otwock 25.03.2012 10 00

2) Na Legionowo to raczej bym się nie pisał, miałem jeszcze nie jeździć ale to się jeszcze zobaczy. Kto wie może kiedyś się tam pojawię kiedyś było fajnie to zobaczymy kto wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziara, nie migaj się ;) jeszcze masz mnóstwo okazji nawet bez dojazdu samochodowego, Otwock, Legionowo, Piaseczno, AZS w w-wie. Szkółka jest co tydzień (po mszy :D?) a Piaseczno jak sam zauważyłeś pod nosem ale co kilka lat. Pozwól, że zademonstruję dwa sposoby umawiania się na jazdy jakie wypracowały się w tym wątku:

 

1) Pomirot, I'm in. Sportowa 1 Otwock 25.03.2012 10 00

2) Na Legionowo to raczej bym się nie pisał, miałem jeszcze nie jeździć ale to się jeszcze zobaczy. Kto wie może kiedyś się tam pojawię kiedyś było fajnie to zobaczymy kto wie :D

 

Od piątku do niedzieli, czasem mam nawet do 19-00.Taki jest urok studiów weekondyowych .Czasem nawet bywam w tygodniu jak coś muszę załatwić czy poprawić więc cały dzień już mam z głowy:/..No tak mogę wziac pod uwagę inne maratony .Ok dzięki za radę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z chęcią bym się wybrał o ile tempo nie bedzie ekstremalne(-:

Dojazd do Otwocka rowerem?

 

Tempo jest raczej objazdowe, żeby spokojnie poznać trasę.

W Józefowie objazd był nawet bardzo spokojny, z licznymi postojami.

Jak będę jechał, to autem, więc mogę Cię gdzieś po drodze zabrać.

Sprawa rozstrzygnie się w sobotę, córka ma urodziny, teściu może łatwo nie odpuścić :blink:

Postaram się potwierdzić możliwie jak najwcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Chętnie bym też się zabrał do Otwocka o ile 'wycyganię' kółko na cały weekend, bo raczej złożyć nie zdążę, chociaż to się jutro jeszcze okaże :>

Dojazd do samego Otwocka jest bezproblemowy SKM'ką.

 

Z innej beczki:

21.04 - PolandBike w NDM

22.04 - AZS w Warszawie

 

Chętnie bym się wybrał na obie imprezy, ale, czy jest sens? Ktoś byłby też chętny na taki układ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...