Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie Pozytywna

 

Zamawiałem koło i przednią przerzutkę. Pomimo oczekiwania na piastę ok. tygodnia, cały czas byłem informowany nt. terminu realizacji. Koło przyszło z czarnym zaciskiem, gdyż sobie taki życzyłem, lecz nie był to oryginał i latał w osi, po emailu Pan wysyłał oryginalny zacisk w czerwonym kolorze i kazał zatrzymać poprzedni. Ogólnie to dobry sklep z dobrymi cenami, ale trzeba pilnować na bieżąco stanu swoich zamówień, dokładnie opisać szczegóły zamówienia i najlepiej wybrać przesyłkę za pobraniem. To "zamieszanie" spowodowane jest zapewne dużą ilością klientów - zamówień. Poza tym chłopaki jeżdżą na wyścigi i sami chcą mieć czas wolny, choć w takim wypadku powinni zatrudnić większą kadrę, ale wiadomo jak to z pracownikami jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ocena : negatywa czekałem na przesyłkę ponad 2 tygodnie !!!! :verymad: :woot:

 

a czy miałeś napisane że towar jest dostępny? bo ja raz przeoczyłem i też miałem pretensje ale było jasno napisane że termin realizacji może być dłuższy i z kontaktu z pracownikiem sklepu wynikało że towar na stronie jest aktualny i u nich w magazynie więc wysyłają od ręki to co mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozytywna
Zamówiłem w Bikestacjii kilka część między innymi koła. Zamówienie zostało przyjęte i wszystko było super. W  momencie skompletowania wszystkich elementów zamówienia okazało się, że do złożenia kół brakuje piast. Pan zaoferował mi, że wyślą narzędzia a koła doślą jak dojdą piasty. Ja odmówiłem i powiedziałem, że poczekam. Dwa dni później mieli już czarne Novateci. Natomiast koła i narzędzia dostałem 4 dni później. Kontakt raczej okej, bo jak dzwoniłem to odbierali i informowali co i jak. Ale faktycznie tak jak ktoś już napisał wcześniej w szczycie sezonu zakupowego mogą się nie wyrabiać ze względu na małą ekipę ( takie odnoszę wrażenie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w tym sklepie kilkakrotnie. Tylko raz zdarzyło się, że wysyłka się przeciągnęła, z powodu braku na stanie piast - na koła czekałem około dwóch tygodni. Nie był to jednak ich gotowy zestaw, ale koła składane z komponentów wybranych przeze mnie. Przyszły proste, solidnie zaplecione.

Mam o nich POZYTYWNE zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena pozytywna

 

Dzisiaj po kolejnej wizycie osobistej w Bolesławcu jestem bardzo zadowolony. Kupiłem w sumie za kilkadziesiąt złotych jednak tylko oni sprzedali mi to czego nie chciała sprzedać konkurencja bo był to wielki problem. Do wszystkich negatywnie nastawionych - mam sklep internetowy w całkiem innej branży i poślizgi się zdarzają, co nie jest zależne od nas sprzedających. Chłopaki w Bikestacji (za każdym razem jak tam jestem) ciężko pracują w milionach części i aż dziw bierze, że to wszystko ogarniają :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywna

Zamówiłem indywidualnie składane koła, sztycę oraz chwyty. Zamówienie zostało przyjęte przez email, szczegóły omówione z jednym z właścicieli sklepu w ostatni tydzień kwietnia.Otrzymałem informację o planowanym czasie realizacji na 7/8 maja i już dziś paczka dotarła. Koła złożone bez zastrzeżeń, sztyca we właściwym rozmiarze, chwyty również ok. 

 

Tak jak wspomniano poślizgi się zdarzają ale w ogólnym rozrachunku trudno szukać drugi taki sklep, szeroka oferta oraz przyzwoite ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - pozytywna

 

Zamawiałem u nich 3 razy... Za każdym razem, na następny dzień paczka do godziny 14 była już wysłana. Mają niskie ceny oraz łatwo skontaktować się z nimi.

Towar zawsze zgadzał się z opisem i nigdy nie miałem z nimi problemów.

Ostatnio pomyliłem się z zakupem, napisałem do nich, po 2 godzinach dostałem odpowiedź, że towar wymienią, a koszt wysyłki pokryją oni, ja tylko zapłacę za wysyłkę do nich!

 

W ostatni poniedziałek o godzinie 1 w nocy zamówiłem opony i dętki... We wtorek o godzinie 13:47 dostałem maila, że towar został wysłany, a dzisiaj o 12 dostałem paczkę!

 

Polecam wszystkim bikestację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opinia negatywna

 

Zapłaciłem za kask + kuriera zaraz po zamówieniu, kask był oznaczony jako dostępny. 

Czekam już ponad tydzień, a nawet nie otrzymałem powiadomienia o nadaniu przesyłki.

 

Jeżeli zależy wam na czasie - nie kupujcie na bikestacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEGATYW

 

Bikstacja chyba uważa że jest ważniejsza niż klient od ostatniej przygody z nimi będę omijał ich szerokim łukiem  ...

Chciałem kupić całą grupę Alivio + V-brake ... do roweru żony ...

Cała grupa w Bikestacji  była droższa niż suma poszczególnych elementów dostępnych gdzie indziej ale nie chciało mi się bawić w kilka przesyłek.

Mam być szybko i na czas ... chciałem zminimalizować że ktoś czegoś nie wyśle.

 

Przed zakupem zadzwoniłem aby dopytać o detale ( w formularzu nie było możliwości wyboru część) i czy mają wszystko na miejscu.

Poinformowali mnie że mam zamówić grupę i w wiadomości e-mail wypisać jakie modele i kolor, skompletują i wyślą ...

 

No to złożyłem zamówienie  od razu zapłaciłem, zależało mi aby zmieścić się przed weekendem majowym ...

I zaczynamy proeces którego nikomu nie życzę :

- 23 kwietnia, wtorek ...Zamówienia i zapłata,  tego samego dnia otrzymuję info o zmianie statusu zamówienia na "przetwarzam".

- 29 kwiecień, poniedziałek  ... zamówienie nawet nietknięte, piszę maila z pytaniem co jest powodem zatoru ...

- 29 kwiecień, poniedziałek  ... odp. "jutro wysyłamy paczkę"

- 2 maj, czwartek ... brak informacji o nadaniu - piszę maila - brak odpowiedzi.

- 7 maj, wtorek ... piszę maila o rezygnacji z zamówienia i proszę o bezzwłoczny zwrot wpłaconych pieniędzy ...

- 7 maj, wtorek ... lakoniczna informacja dobrze oddamy pieniądze ... dogadanie sposobu zwrotu pieniędzy

- 11 maj, sobota ... kasy nie ma ... piszę maila ... brak odpowiedzi ...

- 15 maja, środa ... kasa wpływa na konto z małym detalem 5 gr mnij niż zapłaciłem ... 

 

Słowem banda buraków niedbających o klienta ... dynda im i powiewa opinia o sklepie ...

 

NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW W BS !!

 

Jak widać jest to nie pierwsza negatywna opinia o tym sklepie.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisane było tyle razy o sposobie realizacji zamówienia i długim czasie oczekiwania, a i tak się zdecydowaliście na zakupy to nie narzekajcie chyba że nie czytaliście wcześniej tego tematu. :)

Niestety trzeba być bardzo cierpliwym w tym sklepie.

 

Wysłane z mojego GT-7100 SAMSUNG Galaxy Note 2. za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o długi czas dostawy ... 

Powiem więcej, braku chęci zrealizowania zlecenia ... 

 

Nie ma problemu jakbym towar dostał z kilkudniowym czy nawet tygodniowym poślizgiem ...

Po ponad tygodniu zamówienie nawet nie zostało dotknięte ... potem "jutro wysyłamy" co było kłamstwem ... i na sam koniec proszenie się o zwrot własnej kasy ...

Żadnego słowa przepraszam, podchodzą do interesu na zasadzie "klient - zło konieczne"

 

Jakieś nieporozumienie ... przychodzę do sklepu po towar który leży na półce z kasą w ręku ... płacę a sprzedawca mówi teraz sp*#&@laj pan nie mam czasu. 

Mam go prosić na kolanach aby mi coś sprzedał ?

 

Jak ktoś mnie olewa to nie oczekuj ze będę go tu chwalił ... w tym samym wątku są też pozytywne opinie ...

 

Kiedyś kupowałem u nich na allegro to nie było problemu ... co też mnie nie dziwi bo po takiej jeździe szybko by stracili w systemie punktowym allegro ...  skoro na allegro było ok to mogłem się spodziewać zw na ich witrynie też będzie wszystko ok.

Nie było więc wylewam swoje żale w wątku do tego stworzonym koniec i kropka ... moje prawo.

 

Pozdro 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena pozytywna

 

I ja tak samo :-), tydzień temu sprzedałem kiere i zamówiłem nową paczkomatem, myślałem, że jak to wszędzie jeden - dwa dni i będę mieć no i zobaczyłem wątek na forum więc od razu grzeczny email czy uda się w tym tygodniu zrealizować, oczywiście były opóźnienia itd :-).

 

Na szczęście w moim wypadku odpisywali na maile no i jakoś udało im się umieścić to w paczkomacie na czas.

Edytowane przez Andrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena pozytywna

 

Sklep:www.bikestacja.pl
POZYTYW-raz kupiłem hamulce ale na początku wysłali złe i kontakt średni a teraz przesyłka dochodzi po 2 dniach wszystko ładnie zapakowane i zgodne a do tego kontakt wręcz perfekcyjny aż miło tak kupować ale przed kliknięciem kup długo się zastanawiałem a co będzie jęsli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: pozytywna -

 

Zakupiłem u nich zestaw kół + parę drobnostek, czekałem na koła 2 tygodnie, ale: zamówiłem piasty Deore, ale po tygodniu zadzwonili, że nie ma ich na stanie i w tej samej cenie zmontują na SLX, a więc super, następnie przyszła paczka, ale bez zamówionych przejściówek które po telefonie zostały dosłane pocztą. W związku z tym, że udało mi się kupić koła za 2/3 ceny daje pozytyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena pozytywna

 

A ja bym bronił Bikestacji :)

 

Nasze zamówienia realizują bez zarzutu, w ciągu 2-3 dni :) Acz niezbędne jest zachowanie procedury zgodnie z którą przez kliknięciem zamówienia dzwonię do nich, pytam się czy na pewno mają towar na stanie, pod ręką... Następnie klikam - najlepiej tuż po rozmowie - i płacę :) Działa niezawodnie.

 

Włącznie z tym, że raz błędnie mi potwierdzili, że coś jest dostępne i jakieś pół godziny później był telefon z informacją i propozycją modyfikacji zamówienia.

 

Tak więc duży + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Acz niezbędne jest zachowanie procedury zgodnie z którą przez kliknięciem zamówienia dzwonię do nich, pytam się czy na pewno mają towar na stanie

 

U mnie to nie zadziałało ...

Dzwoniłem ...

Pytałem ...

Zaraz po tym klik zakup ...

Zapłata ...

 

Pieniądze wcięło na ponad 3 tygodnie  ...

Do tego kiepski kontakt i frustracja rośnie w funkcji potęgowej ... 

 

Ja się od nich wyleczyłem na wieki.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: Pozytywna.

Od początku mojej przygody z kolarstwem zostawiłem tam grubo ponad 2000zł.Tylko raz zdarzyło się,żebym czekał długo na wysyłkę(przy płatności przelewem),jednak paczki za pobraniem dochodziły w max 5 dni od zamówienia.Ostatnio zakupiłem rękawiczki Giro Monaco wersję krótką oraz długą,cena bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych sklepów czy ofert na Allegro,zamówione w niedzielę doszły we wtorek.Jak na razie polecam,czasem można zakupić super rzeczy  w rewelacyjnych cenach :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: POZYTYWNA

 

Mam mnóstwo szczęścia, ponieważ sklep znajduje się w mojej miejscowości  :icon_cool:

Za każdym razem, gdy robiłem w nim zakupy, byłem zadowolony zarówno z obsługi, jak i z najniższych cen. Raz nawet dostałem hamulce model wyższe w cenie tych słabszych, ponieważ akurat tańszych nie było na stanie. Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...