Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku kupowałem coś tam u nich (zresztą nawet w tym temacie wydałem odpowiednią opinię :D ), a teraz przyszła do mnie wiadomość od nich, jak widać zaczyna się wielkie oczyszczanie się z negatywów na allegro, życzę powodzenia ale u mnie to nie przejdzie :P

 

Witam, na wstępie przepraszam za wszelkie niedogodności związane z zakupami na naszym koncie Allegro. Chcielibyśmy zaznaczyć, że wynikają one często z przyczyn niezależnych od nas. Gdyby zgodził/a się Pan/i na usunięcię negatywnego komentarza to w ramach rekompensaty możemy zaproponować prezent w postaci kompletu skarpet Szymonbike, do których link zamieszczam poniżej.
Pozdrawiam i uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby oraz odpowiedź.

http://allegro.pl/skarpetki-kolarskie-szymonbike-czarne-od-1zl-bs-i4199032409.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja marketingowa to też niezły pozytyw ;)


Dla mnie to wygląda jakby sie chłopaki nie wyrabiali z natłokiem zamówień jakie przewalają. Ich obsługuje 4 czy 5 kurierów. By podpisać umowę z taką siódemką trzeba wysyłac setki przesyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo odczucie. Zupełnie jakby nie zdawali sobie sprawy że są bardzo znanym w polsce sklepem rowerowym. Pracuje tam za mało osób odpowiedzialnych za sprzedaż internetową. Jeszcze przed świętami zamówiłem u nich piasty, pedały i buty spd i pare innych pierdół i mimo iż każdy towar miał zieloną kropkę to do dziś nic nie dostałem, ba, odpisali mi że jak wyślą do końca tygodnia to będzie dobrze. Nie zrezygnowałem z zamówienia tylko ze względu na cenę bo mają naprawdę atrakcyjne oraz ze względu na to że mi sie zupełnie nie spieszy akurat z tymi częściami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby na potwierdzenie mojej "teorii"

 

Dziś rozmawiałem z jakimś kurierem z UPSU, który mi przywiózł koła z Bikestacji - mówił że to jego trzecia taka paczka z Bikestacji w dniu dzisiejszym. Trzy komplety kół na jeden rejon Wrocławia jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena:POZYTYW (z minusem)


23.04 zamówiłem, 25.04 wysłałem maila z zapytaniem czy paczka została już wysłana, cisza, 28.04 ponownie wysłałem maila odpisali,  że wysyłka będzie 29/30 kwietnia.


Przesyłka została wysłana dopiero 6 maja i dzisiaj ją odebrałem. 


Nie polecam jeśli chodzi o czas wysyłki, jeszcze w życiu się tyle nie naczekałem na przesyłkę :/


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: NEGATYWNA

 

To pierwszy sklep internetowy z którym miałem jakiekolwiek problemy w życiu (zamawiam już od 10 lat). Zamówiony towar, zapłacone przelewem z góry, brak przesyłki. Pierwsze maile spotkaly się z odpowiedzią "wyślemy za tydzień" po miesiącu czekania nie dostaje już odpowiedzi mailowych. Czuje się okradziony -defacto to tak jakby cygan pokazał mi złoty zegarek na sprzedaż, i podczas wymiany towar/kasa wyszarpał mi pieniądze z ręki i spierdzielił z zegarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: POZTYTWNA

 

Po raz kolejny pozytyw, wczoraj zlozylem zamowienie a dzis juz wyslane.

 

Tylko nie rozumiem, skoro kazdy wie ze sa problemy z czasem wysylki, bierze opcje wplaty na konto.

 

Zawsze biore za pobraniem i zawsze szybko jest realizacja.

 

Jesli mialbym czekac tyle czasu na wysylke to po prostu bym jej nie odebral.

 

A tak to kase maja w kieszeni, a Ty musisz czekac :)

Edytowane przez gajutrw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

A jak wygląda system rabatowy? Na stronie wymienione 3 rodzaje rabatów. za:

1. za obrót

2. rabat producenta

3. rabat na grupy towarowe

Wszystkie 3 skierowane są dla posiadaczy karty stałego klienta (zakupy na łaczną kwotę min. 500 PLN). Dość długo jestem zapisane na newsletter, ale nigdy nic nie otrzymałem i zastanawiam się czy te rabaty z pkt. 2 i 3 to coś realnego czy fikcja. Próbuje coś tam z zamówieniem, ale mam wyrobione rabaty u konkurencji, a w bikestacji mogę jedynie mieć przesyłkę gratis, co przy zamówienie >500 PLN wydaje się z założenia mogłaby być gratis...No ale wracając do sedna, jak to z tymi rabatami? Robić ktoś rozeznanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw. Przerzutki w piątek zamówione, dzisiaj dostałem.

Kontakt zawsze ok, i terminów jakie ustalamy dotrzymują. Jak powiedzą że za 7 dni wyślą to jest tak zrobione, tak samo jak mówią że tego samego dnia. Polecam ich. Poza tym inaczej podchodzą do klienta który dzwoni aby wymusić szybką wysyłkę, od tych co dzwonią aby zorientować się kiedy mogą oczekiwać paczki. Dzisiaj po zapytani mówili mi że zadzwonią za 2 godziny i to zrobili dostałem odpowiedź z konkretnym terminem wysyłki. Nawet dostałem darmową wysyłkę. Kulturka, to tez są ludzie.

Ogółem bardzo profesjonalnie wszystkim polecam bikestację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena pozytywna :)  

 

W niedziele zamówiłem koszyk z bidonem, wysyłka we wtorek (rewelacyjnie byłoby w poniedziałek) i w środę w połowie dnia wszystko w domu. Żadnych zastrzeżeń, zdecydowanie polecam póki co, bo to pierwsze zamówienie w tym sklepie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy u mnie jest taki, że do jutra czekam na wiadomość z tego "badziewnego sklepu", jeżeli nic nie dostanę to sprawę zgłaszam na policję bez żadnych skrupułów! Może i jest to głupie 100zł ale nienawidzę takich sytuacji i zrobię wszystko żeby ich zgno***.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: neutralna

 

Neutralna przede wszystkim ze względu na czas realizacji. Zamówiłem CrankBroders Eggbeater 2, na stronie wiszą jako destępne. Dostawa kurierem. Czekam pięć dni, wysyłam email i dostaje odpowiedź: pedały będą pakowane w poniedziałek (po tygodniu od daty zaksięgowanej wpłaty) dotrą do pana w przyszłym tygodniiu.

Dotarły po półtora tygodnia. Dla mnie, w obliczy dzisiejszej konkurencji to kpina. Po prostu ściągneli zamówienie odemnie i dopiero kupowali pedały u dystrybutora - zwykłe cwaniactwo. Gdyby nie to, że były najtańsze jakie znalazłem to kazałbym sobie zwrócić kasę i tyle.

Rozumiałbym gdyby od razu dotarł do mnie email, czy tel. : sorry, ale właśnie się skończyły, dotrą do pana za tydzień - czy coś w tym stylu, ale oni po prostu olewają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: NEGATYWNA

 

To pierwszy sklep internetowy z którym miałem jakiekolwiek problemy w życiu (zamawiam już od 10 lat). Zamówiony towar, zapłacone przelewem z góry, brak przesyłki. Pierwsze maile spotkaly się z odpowiedzią "wyślemy za tydzień" po miesiącu czekania nie dostaje już odpowiedzi mailowych. Czuje się okradziony -defacto to tak jakby cygan pokazał mi złoty zegarek na sprzedaż, i podczas wymiany towar/kasa wyszarpał mi pieniądze z ręki i spierdzielił z zegarkiem.

 

Towar otrzymałem dwa dni temu. Więc już wszystko mam za co zapłaciłem, aczkolwiek miesiąc czekania to gruba przesada- do tego pełne zlanie mnie od połowy czasu oczekiwania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni czekania..rozumiem ,że są atrakcyjne ceny , ale w dzisiejszych czasach to jakaś kpina, jakby nienotoryczne upominanie się o towar to pewnie poczekałbym jeszcze kilka dni...jak dla mnie zaoszczędzone pieniądze nie są tego warte szkoda czasu i nerwów , NIE polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! NEGATYW PEŁNĄ GĘBĄ !!!

 

Towar zakupiony dokładnie dnia 07.05.2014r a dotarł do mnie 23.05.2014r, czyli dwa tygodnie i 2 dni oczekiwania na towar, a towarem były same narzędzia do robienia przy rowerze.

 

Po tygdoniu oczekiwania założyłem spór na allegro na który nie dostałem żadnej odpowiedzi. Po drugim tygodniu oczekiwania się wkur****zyłem i napisałem do nich maila o zwrot pieniędzy bo inaczej zgłaszam sprawę na policję, to nagle się odezwali, że przepraszają za opóźnienie i już wysyłają towar. No i towar w końcu dotarł ale co z tego jak rower stał dwa tygodnie w rozsypce co było okupione wiecznym narzekaniem żony na bałagan w domu.

Więcej nic u nich nie zakupię!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ocena:POZYTYW

 

Zamówiłem troche gratów, wszystko elegancko przyszło po 3 dniach od złożenia zamówienia

Podczas montażu okazało się, że pomylili dętki - dali zły rozmiar. 

 

Jednem mail i już następnego dnia był u mnie kurier, który odebrał zły rozmiar i dał przesyłkę z dobrym rozmiarem. Super.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutrum, z wskazaniem na minus. Wystawiają na alledrogo towar którego nie mają jeszcze na stanie... Pewnik, po kontakcie w sprawie części których poszukuję od dłuższego czasu. Części od piątku na portalu , dzisiaj jeszcze nie mają realnie, a mnie zależało na jak najszybszej dostawie, nawet za pobraniem. Kontakt tel. tragedia, nie idzie się dodzwonić. Dopiero mailowo, lakoniczna odp. Nie zakupiłem, trafiłem towar u innego sprzedającego - w tej samej cenie, bez łaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ocena: NEGATYWNA

 

Tyle czasu broniłem tego sklepu. Zdarzały się malutkie wpadki, ale teraz przeszli samych siebie. po dwukrotnym kontakcie (za każdym razem od razu wysyłali zamówienie :D) wysłali w końcu rzeczy po pótora tygodnia. Otwieram paczkę i co się okazuje? Brak klocków do hamulców hydrualicznych... patrzę na rachunek - są. sprawdzam jeszcze raz paczkę - nie ma. Dzwonię. Pan zdziwiony, że ich nie ma, gdzieś tam sprawdza i okazuje się że klocki były uszkodzone przy pakowaniu i nie wysłali. Mówię że powinni mnie o tym poinformować, to pan oburzony powiedział "a jak pan sobie wyobraża że byśmy panu tych klocków nie dosłali?!, doślemy w piątek." - no kur** mać, rachunek dostałem, zamówienie na necie oznaczone jako skończone - jak mogłem sobie nie wyobrazić... Ostatni mój zakup w tym sklepie pomimo sporych nabitych rabatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena:POZYTYW

Przedmiotem zamówienia było : Opona GEAX Saguaro 2.2 TNT + Kierownica COMP 2x. Paczuszka dotarła  po 3 dniach od dokonania przelewu. Zamówienie zostało złożone przez stronę bikestacja.pl
 

Edytowane przez TheGie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...