Skocz do zawartości

[rower] Kross Hexagon V6


Rekomendowane odpowiedzi

Ale chwila - bo ja w coś nie mogę uwierzyć ! Jak w tym sklepie może on kosztować TYLKO tyle pieniędzy ? Ja nigdzie w tym FENI tych rowerów znależć nie mogę. Niech ktoś łaskawy poda mi DOKŁADNY link do V6 w tym sklepie. Ale tam poważnie cena jest o wiele niższa niż u dealera ? Kto tam kupował. Muszę znowu przestudiować ten wątek. Pozdrawiam !

 

Ja też go w tym serwisie nie mogłem znaleźć - po czym wziąłem telefon i zadzwoniłem do nich. Rozmawiałem z p. Beatą - polecam ten sposób kontaktu. :033:

 

 

EDIT.

 

Dla niedowiarków moge zeskanować fakturę :D

Edytowane przez mishieck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze temat stal sie bardzo popularny. Mam nadzieje, ze i rower spelni nasze oczekiwania. W te niedziele bedzie wielki test. Jade do Otwocka walczyc o czolowe miejsca :) . Oczywiscie rowerek na nowo dostanie Suntoura.

 

830, ta cena nie ma sobie rownej.

 

Muzycom. 19 cali to bedzie idealny rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Pozdrowienia z Opola, Muzyk :)

A dzięki dzieki. Pozdrowienia ze Świeradowa zapraszam na wycieczkę rowerową w me rodzinne stronny.

Ps. W sobote dałem zdeka w dyńke z Bilbem i Magierem :)

 

No to siup będzie 19`. Zdam relacje jak się bedzie sprawował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemysław/Ciechanów

Witam.

Zanim kupiłem rower mocno studiowałem również posty szanownych kolegów,a zdecydowałem się oczywiście :) na zakup Hexagona V6 (999,00 kop zylianów) ;)

Po 2 tygodniach jestem nadal optymistą. Łańcuszek jak pisano wyżej faktycznie trochę długawy no i początkowo miałem problemy z regulacją ale teraz chodzi jak ta lala. Istotny minus to siodło, raczej do wymiany.

Ogólnie to był odbry wybór

 

 

PYTANIE:

KROSS ma sporo punktów serwisowych, czy pierwszy przegląd jest darmowy ??? Ma jakiś związek z gwarancją ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KROSS ma sporo punktów serwisowych, czy pierwszy przegląd jest darmowy ??? Ma jakiś związek z gwarancją ???

 

To zależy zazwyczaj od sklepu w którym kupujesz rower ;) . W warunkach gwarancji w p-kcie 4:"Producent proponuje w ciągu miesiąca EKSPLOATACJI od daty nabycia dokonac przeglądu w autoryzowanym serwisie. Wykonanie przeglądu przyczyni się do poprawienia komfortu jazdy, wyregulowanie wszystkich komponentów zabezpieczy rower przed nadmiernym zużywaniem się podzespołów i uchroni przed ewentualnymi uszkodzeniami. Koszty przeglądu ponosi właściceil roweru." :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak test dalej sie ciagnie :) . Przyczyna? Otoz skladam rowerek dla 12 latki i potrzebowalem kilku podkladek pod mostek i musialem wykorzystac z santy. Wiec sila rzeczy santa dalej jest w czesciach.

 

Dzisiejsza wycieczka byla malo imponujaca (jesli chodzi o kilometry) a to za sprawa kumpla, ktory dopiero dzisiaj zdecydowal sie wyciagnac swojego Speca. Po powrocie umylem V6 i nie stwierdzilem zadnych uszkodzen ramy, amorek dzialal przez ten caly czas bardzo przyzwoicie, stery sa bardzo szczelne bo nie stwierdzilem zadnego syfu, suport i piasty kreca sie lekko, kola sa nieznacznie scentrowane. Pozostale komponenty to juz wymienione czesci wiec nawet nie pisze.

 

Generalnie rowerek jak na razie milo mnie zaskakuje (ale to juz chyba kiedys pisalem :( ).

 

 

Glownie ten temat a w szegolnosci Pawel P w 100% przekonal mnie do wyboru wlasnie Hexagona v6. Rower jak na razie nie sprawia problemow tylko przerzutek nie moge doczyscic bo ostatniej wycieczce

 

Spoko mozesz ja (tylna) rozkrecic. Ja tak zrobilem przed Otwockiem. Kazde kolko umylem z osobna, ze przerzutka wygladala jak nowa. Kasete umylem w nietypowy sposob - szczotka druciana :D i swiecila sie jak psu jajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamoreks

Test 100 km to mało...nawet makro się nie powinno po 100 rozwalić. Potestuj go jeszcze z 900 i wtedy coś napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"no i wreszcie" cos zaczelo mi halasowac w suporcie, jakby ktos zgniatal plastikowy kubek:D troche sie wkurzylem ze tak szybko mi pada suport (ciut ponad 600km) ale wzielem i go rozkrecilem, przeczyscilem + troche mocniej dokrecilem i na razie chodzi bardzo dobrze. Wniosek taki ze byly jakies luzy fabryczne, ktore z czasem sie powiekszyly, smieszne jest to ze kilka dni wczesniej bylem na przegladzie (zaplacilem 20zl) ale oczywiscie bylo to zbyt skomplikowane zeby tam zagladnac do korby/suportu (choc im mowilem)

Edytowane przez Ecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy hexagonik ma amorek xcp75 w wersji LO ? czy bez LO?? Pozdrawiam

 

czy na amorek tez jest dwa lata gwarancji?? jak cos sie bedzie z nim dzialo to za darmo naprawia??

ja w sumie nie rozumiem jak z ta gwarancja jest-jedni pisza ze za darmo przeglady,inni nie,jedni ze czesci za kase a wymiana gratis....jak jest jak mi cos pojdzie w hexagonie??np rozreguluje sie cos po paru miesiacach,cos peknie,bedzie skrzypialo itd.

Edytowane przez Ecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra pierwszy przegląd ma za darmo. Cieszy mnie to wielce, bo za mojego Gary Fishera skasowali mnie 30 zł....

 

I jak sie jej podoba V6? Rozmiar spasowal?

 

a czy hexagonik ma amorek xcp75 w wersji LO ? czy bez LO?? Pozdrawiam

 

czy na amorek tez jest dwa lata gwarancji?? jak cos sie bedzie z nim dzialo to za darmo naprawia??

ja w sumie nie rozumiem jak z ta gwarancja jest-jedni pisza ze za darmo przeglady,inni nie,jedni ze czesci za kase a wymiana gratis....jak jest jak mi cos pojdzie w hexagonie??np rozreguluje sie cos po paru miesiacach,cos peknie,bedzie skrzypialo itd.

 

Niestety jest to zwykly xcp 75. A co do reszty to nie wiem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze wzialem a nie wzielem (dzieki, co ten komputer robi z czlowieka:P), faktycznie tez nie zrecznie sie wyrazilem co do saportu oczywiscie jest on nie rozbieralny na maszynowych, ale chodzilo mi o rozkrecenie korby:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko do osób które kupiły Hexagona V6 ostatnio, czyli po podwyżce, za ile udało wam się go kupić, bo właśnie sam się przymierzam do jego zakupu i nie wiem ile max. można zbić cene i się targować w sklepie. Za pomoc z góry dziękuję:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko do osób które kupiły Hexagona V6 ostatnio, czyli po podwyżce, za ile udało wam się go kupić, bo właśnie sam się przymierzam do jego zakupu i nie wiem ile max. można zbić cene i się targować w sklepie. Za pomoc z góry dziękuję:D

 

 

Witam.

Jak juz wcześniej podawałem,kupiłem V6 za 999zł (na bardzo dogodne raty) w GO Sporcie...ale raczej tam nie da się targować:P -przegląd darmowy pierwszy mają.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie, właśnie kupilem Hexagona V6, udało mi się go kupić taniej niż 999zł, w sklepie www.feni.pl

wprawdzie cena podana jest 1099 ale najlepiej jest uzganiać telefonicznie. Polecam Panią Beatę, bardzo miły kontakt. Przesyłka oczywiście gratis!! Szybka dostawa. Także gorąco polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...