Skocz do zawartości

[Arpis] Likwidacja spółki


lenowy

Rekomendowane odpowiedzi

Arpis od jakiegoś czasu jest w stanie likwidacji, dziś zaszedłem do sklepu na Piłsudskiego i jest sporo rzeczy przecenionych. Czy są to atrakcyjne ceny? Każdy chyba będzie musiał sam zobaczyć. Ja z tego co ew. bym chciał kupić nie znalazłem.

Jeśli czegoś szukacie to może warto zajść do Arpisu? Sklepy mają w kilku miastach naszego województwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sklep, jak przechodziłem przez dział z ciuchami to były kartki na polarach 25% w dół na innych wieszakach też.

Rowery są na górze, ale już tylko kilka sztuk. Na częściach też już pachnie malizną, ale coś jeszcze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie. Zajechałem ostatnio z ciekawości i przyznam szczerze, że ceny, które widziałem, wcale nie były promocyjne. Ciągle nie mogą pozbyć się yukona fx, bo chcą za niego 3k. Kompletnie tego nie rozumiem - obniżyliby cenę i odzyskali z niego nieco kasy, a tak stoi i się kurzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ... dobry sklep i dobra obsługa była ale z asorymentem zawsze skąpo. Ten Yukon to FX 2 jak się nie mylę i wisi u nich ze 2 albo 3 lata, a cena nadal ~katalogowa. W sumie rzadko w stacjonarnych sklepach przecenia się starsze rocznikowo rowery ale żeby nawet przy likwidacji nie opuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sklep rowerowy

"MAR BIKE" na Dworcowej 23 to w Olsztynie nowy sklep i serwis rowerowy.

Można tam spotkać załągę' date=' którą znamy z zamkniętego "Arpisu" (pozostał tam tylko niewielki dział rowerowy). Życzymy powodzenia i dużych zysków, a sobie niskich cen i fachowej obsługi.[/quote']

 

sprzedają teraz na Dworcowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Yukon to FX 2 jak się nie mylę i wisi u nich ze 2 albo 3 lata, a cena nadal ~katalogowa. W sumie rzadko w stacjonarnych sklepach przecenia się starsze rocznikowo rowery ale żeby nawet przy likwidacji nie opuścić ?

 

Też tego nie pojmuję. Zwłaszcza, że przez długi czas wisiała na nim zawieszka "rezerwacja". To taki chwyt? Żeby kogoś nakręcić dodatkowo? Szkoda bo ten rower jest naprawdę fajny i ktoś miałby z niego wiele radości. Klimacik w samym sklepie też taki sobie. Jak podjechałem rozejrzeć się za rogami i mostkami, uprzejma Pani poprosiła mnie abym ją naprowadził jak to wygląda, bo się nie orientuje :-) hehe.

No ale do końca było miło.

 

A tak w ogóle, to skorzystam z okazji i zadam pytanie: Czy któremuś z kolegów nie rzucił się w oczy gdzieś na półce sklepowej w Olsztynie widelec Suntour rux-e? Byłbym wdzięczny za jakąś wskazówkę. Przepraszam za OT.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...