Skocz do zawartości

[manetka] Jak z prawej XT i SAINT zrobić XTR - aktualizacja!


Andrew

Rekomendowane odpowiedzi

czy nie powinniśmy wrócić do pisma obrazkowego...
hehehe dobre ! Racja w 100% :)

 

Co do manetek polecam działa, klik wyczuwalny, zabieg jak się wie co i jak zajmuje ok 15 min.

Dzięki Andrew !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

http://forums.mtbr.com/drivetrain-shifters-derailleurs-cranks/how-convert-new-770-xt-shifters-into-%93multi-release%94%85easily-who-needs-xtr-549266.html

 

pod powyższym linkiem jest podobny temat z innego forum. Tam zalecają również poszerzenie otworu, w którym porusza się dźwignia. Ktoś z Was sprawdzał czy rzeczywiście warto?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Również przerobiłem swoje 770, zaraz po zdjęciu obudowy popstrykałem i coś przeskoczyło, szybko to naprawiłem. Efekt - rewelacja.

A jeżeli ktoś nie potrafi wyczuć drugiej zmiany (która jest bardzo wyraźna) i przez przypadek zmienia o 2 to oznacza, że ciśnie manetkę jak laskę kiełbasy.

Dzięki za poradnik ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

http://forums.mtbr.com/drivetrain-shifters-derailleurs-cranks/how-convert-new-770-xt-shifters-into-%93multi-release%94%85easily-who-needs-xtr-549266.html

 

pod powyższym linkiem jest podobny temat z innego forum. Tam zalecają również poszerzenie otworu, w którym porusza się dźwignia. Ktoś z Was sprawdzał czy rzeczywiście warto?

 

pozdrawiam

Witam.

Nie trzeba poszerzać otworu. Jest tam tyle miejsca na dźwignie ile być powinno.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...