Skocz do zawartości

[konto] co z moim kontem?


Gość sznibb

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak. Od przedwczoraj nie mogę wejść na forum na moje stare konto (Sznib). Pomyślałem że może bana dostałem, choć w sumie nic "złego" nie robiłem z tego co pamiętam, no, dałem za dużą sygnaturę, ale to raczej nie powód do bana? No ale patrząc na moje stare posty mam status "Gość" nie "Banned". Tak czy inaczej nie dostałem jakiejkolwiek informacji dlaczego mam zablokowany dostęp do forum. Wczoraj wieczorem kliknąłem na "Kontakt z administratorem forum" i zapytałem czy dostałem bana i jak tak to za co? Do teraz nie dostałem odpowiedzi. Tak więc, czy ktoś mógłby mnie oświecić i powiedzieć co z moim kontem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

ktoś coś wspominał o geniuszu, co wrzuca filmy w sygnatury. nie wiem kto dał bana, ale zrobił to słusznie. Takie osoby nie sa mile widziane na forum, skoro nie potrafią czytać regulaminu, mimo, że zaznaczyły 'akceptuję postanowienia regulaminu' I TO DWA RAZY!. Nie ma zlituj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sygnaturą moja wina, przyznaję. Od początku rejestracji nie miałem żadnej sygnatury, dlatego jakoś wyleciały mi z głowy te "parametry" jakie ma mieć. OK, przyznaję, przepraszam, ale za coś takiego dawać bana zasłużonemu użytkownikowi z długim stażem i dobrą opinią? A od czego są warny? Litości... Po za tym dlaczego mam status "Gość" nie "Banned"? No i najważniejsze, dlaczego nikt nie był łaskaw powiadomić mnie o co chodzi i dalej nikt nic w tej sprawie nie robi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...