Skocz do zawartości

[konto] Bezpodstawne usunięcie konta ! - ROZWIĄZANY


mixchriss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Tak, zdecydowanie poglądami!

Jesteśmy ultraprawicową ekipą nietolerującą wolność słowa i krytykę w naszą stronę! Posiadamy też swoją bojówkę młodzieżową, za rok planujemy spacer po stolicy z okazji Święta Niepodległości a konto zostało usunięte, ponieważ wykryłeś nasz spisek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez Schwefel, 12 Stycznia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Schwefel, 12 Stycznia 2012 - Brak powodu

Witam, podpinam się pod pytanie ponieważ moje konto (MOlszo) również zostało zablokowane rozumiem, że naruszyłem regulamin ale dlaczego dostałem blok a nie ostrzeżenie ?

No i dlaczego pomimo wielokrotnego pytania nie uzyskałem żadnej odpowiedzi na maila.

Proszę również o usunięcie mojego roweru z garażu ponieważ nie mam możliwości zrobić tego samemu, a w związku z zaistniałą sytuacją jakoś straciłem zapał do przebywania tutaj...

Odnośnik do komentarza

Takim prawem, że nawet po banie i założeniu drugiego konta (które notabene jest naruszeniem regulaminu i zostanie zbanowane) nie potrafisz założyć tematu we właściwym dziale. Po to są podpisy pod działami żeby ktoś to czytał. Technical suport nie jest od zadawania takich pytań.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo nikt ci nie zbanował konta mixchris. Miałeś status gościa wskutek jakiegoś błędu forum.

Teraz masz status użytkownika ale za każdą kłótnię z Moderatorem (vide Andrew) będzie ban bez ostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...