Skocz do zawartości

[rower] Kona Kahuna 2011 opinie


Sacra

Rekomendowane odpowiedzi

Ale lepszy do czego?

Chcesz na nim pojechać parę maratonów, czy po prostu pojeździć w niedzielę od czerwca do września do lasu i nad jezioro?

 

W kategorii cena-jakość ten Jamis nie ma konkurencji.

 

Chociaż pewnie zaraz ktoś coś wklei, że i owszem... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ButyKot a Ty znasz coś lepszego w kwocie okolo 3.5 tyś niś ten kross ?

 

Ps. czy ma jakies znaczenie czy linka idzie górą czy dołem rurki ramy ?

 

"

Ale lepszy do czego?

Chcesz na nim pojechać parę maratonów, czy po prostu pojeździć w niedzielę od czerwca do września do lasu i nad jezioro?"

 

nie chce jeździć maratonów - bardziej jazda miejska i czasami rekreacyjnie las/park

Edytowane przez Sacra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacra ile jeszcze tematów założysz na temat wyboru roweru? Będziesz tak długo zakładał aż ktoś napisze że 29'er jest lepszy dla Ciebie niż cross?

 

Podpowiem, napisz że będziesz jeździł ostro maratony i katował go w lesie... wtedy wszyscy polecą Ci w końcu tego 29'era. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
ButyKot a Ty znasz coś lepszego w kwocie okolo 3.5 tyś niś ten kross ?

ButyKot??????

Ty do mnie tak? Chcesz się pokłócić?

Co to znaczy lepsze? Różnice cenowe między poszczegónymi rowerami głownie wynikają z:

- marki

- amorka

- osprzętu

- materiału ramy

W Twoim wypadku praktycznie wszystkie rowery będą na podobnym osprzęcie- różnice w jeżdzie będą wynikały z geometrii, opon, ergonomii i jeszcze paru inych pozycji. Wydaje mi się,że odwlekając decyzję o zakupie jakiegokolwiek roweru jedynie pogarszasz swoją sytuację- im dłużej będziesz szukał, tym trudniej będzie Ci podjąć decyzję.

Powtórzę- przejedź się 29erem i crossem- jeśli raz nie wystarczy , przejedź się kilka razy. Podobno w Wawie jest kilka sklepów rowerowych , więc masz zdecydowanie większe możliwosci niż mieszkaniec dowolnie wybranej wsi lub małeg miasteczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...