Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja mam "kurka wutka"... Nashbar Bee's Knees Single-Speed 650B po testach w DirtRagMag za całe 1650zł z Nasbar.   Jeno niedostępn w Europsku. A chyba całkiem znośna przepustka na Paprykarz by mogła być, co nie? PS. upsss...to chyba nie ten dział

 

wysylka kalkuluja na ponad 1200pln i jeszcze proponuja zeby nadplacic kolejne 1200 oplat celnych tak dla pewnosci ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

wysylka kalkuluja na ponad 1200pln i jeszcze proponuja zeby nadplacic kolejne 1200 oplat celnych tak dla pewnosci


Dlatego napisałem, że niestety niedostępny w Europie...

Nie będzie opłacało się ściągać takich sprzętów do momentu zniesienia barier celnych pomiędzy UE a USA. Ponoć realna data podpisania takiej umowy to 2016r. Pożyjemy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowanych lub nie.

Kolejny Unplugeed w rodzinie dziś się narodził.

Długo ,długo dojrzewałem do 29era i to w SS-ie.

Zobaczymy co to jest i co warte.

Paprykarz A.D. 2014 stoi otworem....

Edytowane przez ronina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 I jeszcze tylko 670 km w jedną stronę do konsumpcji Paprykarza.Dla kogoś mającego wstręt do samochodów to logistyczny Mount Everest.

 

Nie zwykłem tutaj pisać, ale na takie banialuki musze jednak odpowiedzieć. Ja mam 1425 kaemów w najoptymistyczniejszym wariancie także sugeruje MTFU i SBAG...

 

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ja mam 1425 kaemów w najoptymistyczniejszym wariancie także sugeruje MTFU i SBAG


Z tą jedną różnicą, że Ty Ivanie lecisz sobie półtorej godzinki pieknym Jumbo-Jetem czytając gazetkę i popijając gorące napoje od zgrabnej stewardessy, a ktoś kto nie dysponuje blachosmrodem jest skazany na ciapąg, który z drugiego końca Kraju-Raju potrafi jechać 2 dni z 18-nastoma przesiadkami. :P
Qurwa, trochę tak jak dyliżans w westernie - Poczekaj Kiedyś Przyjedzie. :D
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Z tą jedną różnicą, że Ty Ivanie lecisz sobie półtorej godzinki pieknym Jumbo-Jetem czytając gazetkę i popijając gorące napoje od zgrabnej stewardessy, a ktoś kto nie dysponuje blachosmrodem jest skazany na ciapąg, który z drugiego końca Kraju-Raju potrafi jechać 2 dni z 18-nastoma przesiadkami. :P

Qurwa, trochę tak jak dyliżans w westernie - Poczekaj Kiedyś Przyjedzie. :D

 

 

Skłamałem... 2100 niemal, gdyż muszę jeszcze do Tripolis po Romana zajechać :P

 

To raz, a dwa stewardesy bywaja rozmaite, Jumbo lata na trasach miedzykontynentalnych a nie wewnątrzeuropejskich a za zwykła herbatę trzeba zapłacić 2 funiacze czyli 10 ziko.

 

Pasuje :P ?

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)
To raz, a dwa stewardesy bywaja rozmaite, Jumbo lata na trasach miedzykontynentalnych a nie wewnątrzeuropejskich a za zwykła herbatę trzeba zapłacić 2 funiacze czyli 10 ziko.

 

Ja tam jakoś zawsze dobrze trafiam...w te stewardessy. :D

Poza tym też musiałem wylać swoje gorzkie żale, bo właśnie palnuję weekend i 250 km = 3 przesiadki i blisko 4 godz. w ciapągach. Toż takiej kolejowej popeliny to w całej Europie nie ma, włączając ukraińskie tataszki rumuńskie rapidy... ;)

Ale co by aż tak od tematu nie odbiegać, to proszę taki fajny detalik od IF. :)

 

BFMTB_11.png

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

chcę kupić salsę ale jeszcze nie wiem czy el mariachi czy fargo. Marketingowy opis rozumiem, czy moglibyście wyjaśnić "jak chłopu na miedzy" czym te ramy dla mnie się będą różnić ?

 

Z pełnym szacunkiem chciałbym też podpytać o właściwy rozmiar, 186 wzrostu i 83 noga, czy dobrze odczytuję że powinienem zakupić L ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu odebrany z serwisu!

Rama Inbred od Buchara, fahrradgabel Cromoto Grande z bike-components.de, kierownica On-One Mary, zebatka N/W w kolorze "nie mieli czarnych", reszta sprzetu z Cube Analoga.

Cykniety burakiem cukrowym w swoim naturalnym habitacie, czyli w drodze do pracy :D

Fajny, leciutki i zrywny w porownaniu do kloca jakim byl Cube, az szkoda mi go bedzie obwieszac blotnikami, bagaznikami, swiatelkami i innym komuterskim ogratunkiem. No ale utylitarnosc przede wszystkim.

 

2dqr9ye.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

chcę kupić salsę ale jeszcze nie wiem czy el mariachi czy fargo. Marketingowy opis rozumiem, czy moglibyście wyjaśnić "jak chłopu na miedzy" czym te ramy dla mnie się będą różnić ?

 

Z pełnym szacunkiem chciałbym też podpytać o właściwy rozmiar, 186 wzrostu i 83 noga, czy dobrze odczytuję że powinienem zakupić L ?

 

 

Od zada poczynając: Lardż winien być okej, choć nie zdziwiłbym się gdyby okazało się że XL leży o wiele lepiej...mając jedynie trzy centy więcej zmieniałem Salsę(Spearfish) z eLki na iXLa właśnie. 

 

El Mar jest przeznaczona pod zwykłą kierę MTB, Fargo zaś to sprzęt turystyczny, pod baranka, co za tym idzie górurka jest krótsza i zapodanie zwykłej kierki to totalna pomyłka szpiega! Chyba że budujesz najnera dla kobity ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Panowie jedno skromne pytanie ...

 

FOTEK

 

Zamarzył mi się w Romecie widelec jak na foto. Myślcie , że Rychtarski podjąłby się takiej roboty ? Ile to może kosztować ?

 

A ja się od jakiegoś czasu zastanawiam, jak można do tak zgrabnej ramki na cienkich rurkach rypnąć taki pasztet wyglądający jak pomiot niedoszłego hydraulika-spawacza.

 

Trochę lepiej prezentują się tego typu:

Firefly-bicycle-Full-Build-Blog-6.jpg

bo lżej i trochę finezyjniej wyglądają, ale...

 

Dla mnie widelec to jedna z bardziej urokliwych części roweru i nad wszystko przedkładam "tradycję" ;)

Folgując swojemu fetyszowi: czar damskiej pęcinki w czystej postaci:

cowbell22011+006.JPG

 

No i "pracować" taki wideł powinien lepiej niż te ordynarne cytowane wyżej rułki...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To popękanie i obspawanie w powyższej ramie z allegro kwalifikuje się jako zrobione dobrze i czy jest bezpiecznie?

Pytam speców, bo ja się nie znam.

Kona+%25288%2529.JPG

Jak takie pęknięcie mogło wogóle nastąpić? Zbyt wysokie HOP wykonane na rowerze?

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...