Skocz do zawartości

[amortyzator] 29er do 1200 zł


rafalek940

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak jak w temacie szukam amortyzatora sredniej półki typu reba/recon gold/fox/manitou

Jak wiadomo ciężko puóki co znalez coś w okazyjnych cenach

Macie może jakieś linki do ebay z okazjami itp.. bo potrzebuje bardzo

Używka czy nowy obojetnie :)

Nie chce wydać majątku

 

Dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzą;) Zobacz na allegro, nie istnieje tam coś takiego jak używana Reba na 29". Prawie nic tam nie ma z używanych amortyzatorów do 29era. No chyba, że gdzie indziej...ale jak czegoś przez pół roku nie ma na Allegro, to to nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Mam ten model, przesiadłem się z Raidon'a który pracował prawie tak samo płynnie(będąc pół kilo cięższy), jest dosyć sztywny, mam go napompowanego dosyć twardo więc nie wiem jak dawałby radę z drobnymi nierównościami(podobno pracuje dobrze - testy i opinie wyczytane w necie), ma blokadę skoku, jakieś inne regulacje w które zbytnio nie wnikam - dla niewymagającego użytkownika jest więcej niż wystarczający :D

 

Szczerze polecam, szczególnie za te koszta!

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ok. Dobrze ze piszesz o ciśnieniu bo juz chciałem testować możliwości pompki...

 

Pytanie: W moim towerze jest manetka do blokady skoku wiec górna regulacja ogranicza się do 0-1 : Całkowicie otwarty albo zamknięty.( przynajmniej tak podaje instrukcja ) jednak poprzez wybranie odpowiedniej długości linki na blokadzie, można uzyskać odpowiednie ustawienie zaworu w pozycji "otwarty"

 

Jak to ustawić żeby było optymalnie ( teren górzysty , zjazdy i podjazdy )

 

Pozrdawiam

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...