Skocz do zawartości

[Klub] WKK>>wrocławski klub kolarski


piotrekpasti

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Napiszta jak wygladają treningi, czy są jakieś grupy (nooby, miszcze itp :)), gdzie się mieścicie i kiedy można do was wpaść (i gdzie) zobaczyć jak to wygląda :) Bo ciekawi mnie bardzo jak to wygląda, im dłużej jeżdże tym bardziej, a tu trafiłem na miły temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszta jak wygladają treningi, czy są jakieś grupy (nooby, miszcze itp :)), gdzie się mieścicie i kiedy można do was wpaść (i gdzie) zobaczyć jak to wygląda :D Bo ciekawi mnie bardzo jak to wygląda, im dłużej jeżdże tym bardziej, a tu trafiłem na miły temat :D

 

Treningi chybza zazwyczaj są na "Kilimandzaro" - ta górka koło MorskeigoOka :)

Jako, że byłem dzisiaj po raz pierwszy to na początku jeździłem z 2os (imion nie podam bo nie pamietam :P ),

Pod koniec treningu był "wyścig", zostaliśmy podzieleni na grupki wg wieku i jechalismy...

 

Napisz do kolegi Piotrka on Ci powie dokładniej - zresztą tego nie da sie opisac jak było trzeba to samemu zobaczyc B)

 

A jak nie to mohe GG: 3812224 zawsze cos moge dodac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No, to ja byłem na kilku treningach, bardzo przyjemnie, sympatyczni ludzie, jak ktoś czuje że jest słaby to teraz jest najlepsza pora na przyłączenie gdyż z okazji końca sezonu treningi przebiegają dość leniwie B), jak czuje że nie jest słaby to tez jest świetna pora bo będzie mocniejszy w przyszłym sezonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...