Skocz do zawartości

[mostek]Tioga Octagon?


X-(L)

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzałem sie od dawna do wymiany mostka i chyba już nadszedł czas.

Ostatnio gdy wracam z jazdy bolą mnie dłonie tu przy nadgarstkach. Złapałem sie na tym, że w tym miejscu opieram dłonie zamiast trzymać się kierownicy i doszedłem do wniosku, że z moją pozyją jest coś nie tak. Już przełożyłem podkładki które były pod mostkiem, nad, żeby się troche wyciągnąć, ale to za mało. puki co to jeszcze kwestia sztycy, którą mam za krótką.

Ale wracając do tematu mój mostek ma 100mm i musze chyba wziąć coś dłuższego. Podoba mi się mostek Tioga Octagon tylko, że w sklepach w necie znalazłem najdłuższy 100mm, w googlach wyskoczyło mi, że są inne długości, ale to strony po rusku były ;) Ze strony www.tiogausa.com to chyba nie umiem korzystać, albo tam nic nie ma :D więc mam pytanie do kogoś kto dysponuje katalogiem części czy są dłuższe te mostki.

Jeśli możecie to zobaczcie proszę. A swoją drogą będę wdzięczny za opinie o tym mostku. Wiem, że jest przyciężkawy, ale na mostku oszczędzał wagi nie będę. Na forum znalazłem opinie, że to najladniejszy mostek na świecie :P

6828gp.th.jpg

Jeśli nie znajdę tego w odpowiedniej długości to zdecydowany jestem na KBIXa 115 albo 130.

 

PS Widzieliście wogóle gdzieś te mostki teraz bo ja tylko w otb (nie ma rozmiaru) i rowerowy.com (kosmiczna cena 85zł)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znajdę tego w odpowiedniej długości to zdecydowany jestem na KBIXa 115 albo 130.

 

Ja bym sobię dał spokój z szukaniem Tiogi i kupił właśnei KBIXA. Jest dużo lżejszy , ładniejszy (jak na mój gust)...i ogółem to klasa wyższa u Kellys'a. Pogadaj ze Żbikiem ,z tego co pamietał on miął właśnie KBIXA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

Ja bym sobię dał spokój z szukaniem Tiogi i kupił właśnei KBIXA. Jest dużo lżejszy , ładniejszy (jak na mój gust)...i ogółem to klasa wyższa u Kellys'a. Pogadaj ze Żbikiem ,z tego co pamietał on miął właśnie KBIXA. :)

 

 

ciezki wcale nie jest, tutaj caly temat o tym mostku: http://forumrowerowe.jgc.pl/index.php?show...c=693&pid=13121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytałem. Problem w tym, że nigdzie go już nie ma w internetowych sklepach (Arnik mówi, że ostatnio na wiosne je widział). Może w jakiś stacjonarnych sklepach są, gdyby ktoś znalazł to BĘDĘ WDZIĘCZNY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjna, ale cena wysyłki troche mniej (15zł) :)

Napisałem i spytałem sie czy ona jest stała czy do negocjacji :wink: ...może mi sprzedadzą przez erowery.pl

W każdym bądź razie jak nie to będzie trzeba się szarpnąć i brać u nich.

Nie wiem jak to znalazłeś, bo ja bym tam nigdy nie znalazł (pierwszy raz ten e-pasaż widzę :) ), ale wielkie dzięki Spider!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpisali w końcu z erowery.pl czyli z tego PolSportu w Częstochowie, ale niestety ta oferta Spidera jest nieaktualna. Mówią że mogą sprowadzić bo dystrybutor jest parę ulic dalej w Częstochowie, ale wtedy mostek będzie kosztował 85zł zamiast 58zł...cenią się skubańce!

A może jest ktoś z Częstochowy na forum, który przy okazji kręcenia się po mieście dowiedziałby sie czy jest ten mostek 110 mm u tego dystrybutora i w jakiej cenie? To chyba oni: AMP BIKE Ul. Mireckiego 27/87, albo jeszcze taki adres ul. Bór 77/81

Podobno oni nie prowadzą sprzedaży detalicznej, ale mają na 100% ten mostek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...