Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

Pij mleko - zapewnione miejsce na podium w rankingu gleb IV Zjazdu fr.org :laugh:

 

To może się dowiemy gdzie będziemy jeździć?

 

Sam się zabrałem i na chwilę obecną Z GŁOSÓW POTWIERDZONYCH POSTAMI wynika że mamy 31 głosów na Beskid Żywiecki/Zawoje, 28 na Izery i po 1 na Bieszczady i Masyw Śnieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do "mojej" ekipy potrzebuje ludzi, którzy za kolnierz nie wylewaja
Tylko nie pij na widoku ...
Raczej jak zobaczą zgraną, rozbawioną grupę bikerów to poproszą... ale o flaszkę

Co to ma być? Same chlory jadą na zlot?? Przeca to inicjatywa sportowa, a nie konkurs rodem z ławeczki pod sklepem :036:

 

Ja tam alkoholu spożywać nie będę... :icon_mrgreen:(zwłaszcza popijając zabarwioną kranówą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na crossach i nawet na szosówkach można. Pytanie tylko z kim i jaką trasę będziecie w stanie na tym zrobić.

 

Nie wiem jak reszta, ale ja przecież złożyłem specjalnie rower pod zlot :D

 

Widzę co chwilę jakieś zdjęcia Twoich komponentów na wadze i drżę normalnie. W tym roku miałeś taką skromną maszynę, a w 2012 będzie mi wstyd koło Ciebie jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko weź pod uwagę, że w góry potrzeba nie tylko siły, ale także techniki, co z tego, że pojedziesz w dół kilkadziesiąt na godzinę, jak rozbijesz się na drzewie.Ogólnie rzecz biorą 120km po asfalcie to moim zdaniem o wiele za mało, aby zmierzyć się z górskimi podjazdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...