Skocz do zawartości

[Napinacz] Bionicon c-guide - Co wy na to?


mixchris

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą wyszperałem bardzo ciekawą "alternatywę" dla napinacza. Może nie sprawdzi się w ostrym DH ale w XC na pewno. Nieraz mnie irytował latający łańcuch przy skocznych harcach na moim hardtail'u.

 

Ktoś może widział takie cuś w akcji a może gdzieś można to kupić w naszym pięknym kraju?

 

c-guide_01.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem v1(wersja do ktorej linkujesz) 4-5 miesiecy temu, dziala dokladnie tak jak ma dzialac.

Lyknalem to bo nie moglem sie doczekac napinaczy od gamut i mrp pod 2 tarcze, a teraz widze ze specialized w modelach 2012 stosuje podobne rozwiazania.

Czekam teraz az bedzie dostepna nowsza wersja bo obecny jest juz mocno sfatygowany, "doroslych" napinaczy od gamut i mrp nie biore ze wzgledu na wage, c/guide sprawdza sie wystarczajaco dobrze i wazy 11g.

V1 nie moglem dorwac nigdzie po za niemieckimi sklepami, kupilem w jednym z nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdzie to cudo można kopić?

Niestety na razie nigdzie. Ma być dostępny od grudnia 2011. Niestety nie mają żadnego przedstawiciela w Polsce, więc zostaje ich sklep on-line w DE. Cena ma być 39,90€ + koszty wysyłki. Tyle sie dowiedziałem z listu od BIONICON'a jaki dostałem w odpowiedzi na moje zapytanie o dostępność.

 

Że tak powiem - dinks genialny w swojej koncepcji/prostocie, ale czy warto wysupłać na niego +- 200 zeta to już nie za bardzo jestem przekonany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Natknąłem się przypadkiem na ten temat ale skoro są nieścisłości...

Jak to nie ma przedstawiciela w Polsce? Oczywiście, że jest http://www.bionicon.pl/ , sklep internetowy http://coolbike.pl/index.php?main_page=index&cPath=70 . Co do napinacza to trzeba do nich napisać zapewne zapytanie ale ściągną bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie wiem dlaczego nie otwiera mia się manual z 1 linku. Pozwolę sobie zatem dołączyć do pytania

Czy to cacko można zamontować do korby 3 "biegowej" ?

No i do użytkowników - czy wynalazek wart tej kasy? Nie ukrywam strzały łańcucha o rame też doprowadzają mnie do szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...