Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

https://www.youtube.com/watch?v=dzybgEIQgwE  

 

 Żeby nie było offtopa, cała jazda na ramie accent peak 29 ;-)   "..  

 

"... Co to jest za góra, skąd się tu wziąłem.. nikt tu nie zjechał..? "  Szacun za poradzenie sobie z tak psychodeliczna sytuacją ! Lost, miasteczko Twean Peaks i archiwum X w beskidach ...

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,obejrzałem dokładnie obydwie części i nadal nie znajduję przyczyny gleby bynajmniej ze strony technicznej,chłopaczyna najwyraźniej wychłodził organizm i dopadła go zmora co skutkowało glebą a co za tym idzie utrata pamięci wskutek uziemienia ale z gadki można wywnioskować że kask uchronił łepetynę nieszczęśnika ale doznał silnego wstrząśnienia--morał płynie taki że należy zawsze ubierać się adekwatnie do warunków panujących na zewnątrz a zwłaszcza w górach gdzie pogoda i temperatura zmienia się bardzo gwałtownie,ramka spisała się wspaniale więc Peak 29" to nadal szczyt :thumbsup:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jogi109 - proponuję poczekać, złożyć cały rower i poprzymierzać różne mostki jakie się ma pod ręką, od kumpli pożyczyć itp. i sam stwierdzisz który jest najlepszy dla Ciebie bo tego nikt Ci nie powie na podstawie samego wzrostu. Potem kupić taki sam lub o b.podobnych parametrach długość/kąt.

 

 

A teraz news: Według kumpla który prowadzi sklep internetowy i handluje rzeczami od Velo - producent powiedział mu przez telefon, że ramy mają być w Polsce w przyszłym tygodniu :) - czyli w sklepach już niebawem. BTW, u kumpla rama ma kosztować wstępnie 600zł (ale puki co wszystko zależy od Velo - rok temu sprzedawał po 600), dostępne będą też pasujące stery NECO dużo tańsze od Dartmoora Astro. http://tablica.pl/oferta/rama-mtb-accent-peak-29-er-m-l-xl-wszystkie-kolory-2014-CID767-ID2CUIL.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale, mamy przecież taki polski projekt :) Mbike Barracuda SLR 29er, 2tys. super jakość i b.dobra geometria - trochę mniej agresywna niż w tytułowej ramie ale też daje rade. Noi wygląda super - zwłaszcza biało-czarno-czerowna:

 

http://www.rowerowysklep.pl/mbike-rama-mbike-barracuda-green-o_l_15299.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gwarancję MBika to chyba Chińczyk zrealizuje jak firma padła,chyba że dogadasz się ze sklepem w którym kupiłeś bo on powinien przejąć zobowiązania poprzednika w stosunku do klienta,u mnie zawitało nowe toczydełko na tyle piękna biała obręcz Accenta AirPlane na piaście Boplight Super Race w pięknej czerwieni,czerwonymi nyplami i szprychami DT Swiss Champion,całość toczy się wspaniale i pięknie komponuje z resztą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Boplight Super Race

Piastę posiadałem bardzo fajna, tylko zalecam często ją rozkręcać i czyścić no i nie korzystać z myjki ciśnieniowej. Jedyny minus ja nie mogłem dostać do niej bębenka zamiennego i piasta poszła do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połysk jest bardzo ładny,mat przyciąga kurz, w moim były spore nadlewki lakieru w tylnych widłach pod osią piasty i ogólnie malowanie troszkę słabo wyszło w kilku mikro miejscach ale ogólnie jest super z tego co wiem ryżowi mieli podkarmić lepiej roboty i malowanie ma być zdecydowanie lepiej zrobione,stawiam na połysk :thumbsup:  :thumbsup:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...