Skocz do zawartości

Cross90

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    739
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    9

Zawartość dodana przez Cross90

  1. Źle mi sie to kojarzy😂😂😂 Bo zdjęcie z dzisiejszej jazdy, żeby nie było off topu😉
  2. U mnie dziś 140 km, nie wiem czemu, ale mnie każda setka cieszy niezmiernie i daje satysfakcje. Mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni😉
  3. Używam, będzie Pan zadowolony 😉👍
  4. @spidelli tak naprawdę były dwa, ale na tej fotce najepiej widać 😉
  5. Bo "upolowałem" dziś żurawia 😁
  6. Bo trochę zabłądziłem, ale znalazłem nowiuśki asfalt i będę tu wracał😁
  7. @Kamolewski no tak, ale te rękawki filtra uv nie posiadają...
  8. @Kamolewski podlinkuj
  9. @spidelli dobry z Ciebie dziadek co robi 300 km za jednym podejściem😉😂
  10. Miałem, ale szukałem z krótkim rękawem. Kupiłem: https://bikeway.pl/pl/p/Koszulka-Rowerowa-Meska-ASSOS-Mille-GT-C2-Niebieska/695 Tylko pytanie ile dla kogo jest warta nerka😂 Dla rąk poniżej łokci krem z filtrem +50 🤷‍♂️ Generalnie z tym filtrem w ubraniach jest trochę problem, martombike twierdzi, że ma, ale jak dopytać jaki czy 40, czy 50 to zaczynają się schody.
  11. Bo truskawkowe pole, błękit nieba i rower😁
  12. Ja dziś pierwsza setka w sezonie🙂 103 km
  13. Bo biedronka😁 codziennie niskie ceny... ale to już było i nie wróci więcej 😐
  14. Bo przesiadka na szosę.
  15. @spidelli jeszcze zdrapał nazwe miejscowość ze znaku 😂😂
  16. @spidelli brak odpowiedzialności tej Pani... nerki przeziębi🤦‍♂️😂
  17. Miałem podobnie i to już po około godzinie jazdy. Wkładki do butów pomogły. Konkretnie te: https://www.centrumrowerowe.pl/wkladki-do-butow-currex-bikepro-pd24185/?v_Id=148094
  18. @knks nie wiem czy to do końca powód do radości, no może w przypadku kostki tak😉
  19. Bo byłoby idealnie gdyby nie ta kostka.
  20. Bo na razie jestem cieniem samego siebie z ubiegłego sezonu, ale bedzie lepiej😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...