Skocz do zawartości

Joker86

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    455
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Joker86

  1. Kierowniku nie masz 5 zł , to też da się słyszeć . Ja zawsze ,,bajeruje" z ludźmi przy wiejskich sklepikach. W sumie sam pochodzę z Wiochy.
  2. Witam. Z jakich aplikacji korzystacie na rowerze??
  3. Srednia prędkość zwiększysz wtedy , kiedy będziesz więcej trenować 😀, Ja dzis po rocznej przerwie , na dystansie 12 kilometrow wykrecilem srednia 21 km/h . A w najlepszej formie kiedy trenowałem 3 dni w tygodniu srdnia w okolicach 23 km/h , na dystansie 40-60 kilometrów, rower fitness.
  4. Witam. Potrzebuję opon do Gravel-a , 60% asfalt , 40 % szutry. Nie stać mnie na jakieś kosmicznie drogie 😀. Dziękuję. Pozdrawiam.
  5. Tylko gratulować , u mnie dwa razy w tygodniu futsal , 2 x 90 =180 minut , za oknem myślę że w końcu wiosna , więc do biegania po orliku trzeba będzie dołożyć, około 3-4 godzin tygodniowo na rowerku.........Oczywiście jak czas pozwoli.....
  6. Pięknie tak trzymać , to jak wygląda Twoja intensywność treningów/ jazdy ?.
  7. Zwykłe sianie nienawiści .... I tak mamy strasznie podzielony kraj....
  8. No co ??? Przeca Zima 😀
  9. Jakby temperatura się utrzymała z poprzedniego tygodnia , za okna byłoby widać śnieg. Wesołych Świat.
  10. Wszelkiego rodzaju dedykowane środki do ,, roweru" są nieprawdopodobnie drogie , cukier , reklama , biznes 😃. Wystarczy mieć w garażu puszkę ŁT 43 , do tego WD-40 , i mamy wszystko co nam potrzeba.
  11. Kiedyś tłumaczyłem nikt nie chciał słuchać ............
  12. Bo trochę lata , a jednak mroźna zima.😀
  13. Dawno mnie tu nie było 🙂
  14. U mnie do tej pory to wygląda tak: But rower , plus skarpeta ciepła. Kalesony termo z deca za 40 zł , na to bawełniany dres B twin 99 zł Koszulka termo 30 zł , polar martes 30 zł , kurtka ocieplana B Twin 160 zł. czapka +kominiarka , oczywiście kask . Rekawice ocieplana narciarskie 😊 Mimo to zimno mi w nogi 😄 , Jestem zainteresowany jakaś ciekawą odzieżą , przede wszystkim niedrogą , bo zwyczajnie szkoda mi wydawać na marketing , cukier , i reklamę . Jakaś alternatywa? Dziekuję.
  15. W jednych rekach od Nowości???
  16. Rudy ostatnio,coś pierdanczył że będziemy 4 dni w tygodniu pracować 😀😀
  17. Rowerek też chyba już trochę latek ma??
  18. Jakbym się poświęcił......a Niech stracę 😀
  19. A powinien Stać 😁😁
  20. Bo,transportujemy kukurydzę 😀
  21. Idę zakładam na doope,i sprawdzam jak się czuje,jeśli nie odpowiada biorę kolejny rozmiar i tak do skutku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...