Skocz do zawartości

adadadi

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez adadadi

  1. Prosze bardzo https://allegro.pl/oferta/rower-gravel-fuji-jari-1-3-rama-54-cm-kolo-28-shimano-grx-18655059408 https://allegro.pl/oferta/rower-gravel-storm-focus-4-0-disc-28-54cm-shimano-grx-2x10-hydraulika-18541422300 https://www.centrumrowerowe.pl/rower-gravel-corratec-allroad-a2-pd53597/?v_Id=293583&utm_source=google&utm_medium=cpc&gad_source=1&gad_campaignid=20018174782&gclid=CjwKCAjwl97RBhBWEiwAa9rbXdr4nMjtnEfCiTk3ek5FoR6pmhAe6Hqd-pGB8GI13oaoPoOCn7qv7xoC8wwQAvD_BwE Choć bardziej chodziło mi o opinię użytkowników jak to naprawdę jest z tym zintegrowany prowadzeniem linek w mostku pod względem użytkowania i konserwacji.
  2. Cześć podepnę się pod temat. Autor wymienił rowery o których sam myślę. Na chwilę obecną zastanawiam się nad Fuji Jari 1.3 vs Storm Focus 4.0/5.0 vs Corratec Allroad A2 Podzielicie sie swoimi doświadczeniami z prowadzeniem linek przez mostek i główkę ramy. Chodzi mi o sytuację z hamulcami hydraulicznymi a przerzutki na linkę. Faktycznie niszczy to szybko pancerze w okolicy główki ramy i przerzutki działają topornie?
  3. Zrozumiałem, wiem że można kupić rower dużo taniej. Po prostu trochę mi sie przekoloryzował w stronę bardzo tani i drogi.
  4. To już każdy sam musi sobie odpowiedzieć ile jest gotowy dołożyć do roweru. Co nie zmienia faktu że kupując rower za 600 zl i dokładając do niego 600zł (skrajny przypadek) wydajemy 1200zł a nie 5 czy 6 tysiakow.
  5. Rozumiem, że ograniczeniem jest rama i właśnie dlatego próbuje ustalić czy wystarczy mi rower z qr czy muszę dopłacić do sztywnych osi w nowym rowerze. Tak jak wcześniej napisałem w tym co mam teraz strasznie mnie irytuje giecie osi od strony napędu.
  6. Pytam czy przejście z wolnobiegu+piasta na nakrętki na kaseta+piasta qr gwarantuje koniec gięcia się osi od strony napędowego tak jak to ma miejsce w rozwiązaniu z wolno biegiem. Nie mam zamiaru kupować nowego roweru z wolnobiegiem. Chcę tylko wiedzieć czy wystarczy mi rozwiązanie qr+kaseta czy od razu przeskoczyć na tru axle.
  7. Czy to trochę nie za bardzo demonizowanie? Sam zaczynałem od roweru z allegro i nie narzekam. Uważam, że lepiej jak sie zaczyna kupić tańszy rower a skupić sie na znalezieniu wygodnego siodełka. Jakbym miał teraz kupować używkę to unikalbym shimano nexus. Oprócz tego do sprawdzenia stan opon, felg, wolno bieg czy nie przepuszcza. Włącz znany portal i szukaj co masz w okolicy co Ci sie podoba.
  8. Cześć, odkopię temat. Czy komuś zginęła sie oś qr od strony napędu (piasta na kasetę) tak jak w przypadku klasycznej osi na nakrętki z wolno biegiem? Planuję zakup nowego roweru, w obecnym wolnobieg+oś klasyczna i zawsze mnie irytowało, że sie to wygina.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...