Skocz do zawartości

komandos65

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

 • Strona www
  https://www.przewodnikprzemysl.pl

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Jarosław
 • Skąd
  Przemyśl

Ostatnie wizyty

1 158 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika komandos65

Entuzjasta

Entuzjasta (5/13)

 • Pierwszy post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Od tygodnia
 • Od miesiąca

Ostatnio zdobyte

3

Reputacja

 1. Chyba jednak mamy zupełnie różne kamery... https://youtu.be/9EAVbnXSEYg
 2. W trybie samochodowym pliki 3 minutowe do zapełnienia pamięci, następnie nadpisywanie. W trybie kamery długość pliku ograniczona tylko pamięcią, oprócz tego zdjęcia 4000x3000 pikseli. Stabilizacja u mnie niepotrzebna, format pliku to MPEG-4, 3 minuty 264 MB, 1280x720 60 fps. Są jeszcze inne opcje. Film ma jakość po prostu bdb, jak kogoś interesuje, to wrzucę link, jak umieszczę na chmurze.
 3. Witam. Od niedawna używam Lenco Sportcam 600 GPS, dwie baterie, każda ok. 90 min., karta 64 GB, FHD 1080p 30 fps, kąt 120°, ale wystarczjące jest 720p 60 fps. Nagrywa 3min. klipy, znakomity balans bieli i głos, obraz czysty i wyraźny. Zapis prędkości, wysokości npm, data, godzina, dane GPS. Złącze HDMI umożliwia odtwarzanie na TV. Wada, to długie ładowanie baterii (4 godziny) ale są dwie.
 4. Kross, mam i lepszej nie trzeba. Wystarczy kupić trzy akumulatorki AAA, ewentualnie ładowarkę. Bardzo dobrze oświetla drogę i boki, ładnie wygląda i ma praktyczne mocowanie.
 5. Po włączeniu 3s. świeci: zielono - ok., pomarańczowo - odcina światła długie, czerwono - odcina długie i doświetlanie zakrętów - w obu przypadkach główne oświetlenie jest utrzymywane, czerwono podczas jazdy - konieczne ładowanie. Kross Gyro - lampka.pdf
 6. Włączy się, gdy na przestrzeni 6m przed odnotuje słabsze oświetlenie, fakt, że przy 30km/h, jest to już tunel
 7. Odcięcie jest, jeśli go nie widzisz - trudno. Doświetlanie zakrętów jest, znakomicie rozwiązane poprzez oddzielne diody xpe cree przez system pryzmatyczny. Drogowe długie: Dioda xpg cree 5W, mijania dioda xpe cree 3W, dzienne: Dioda led SMD. Razem zastosowano cztery diody cree oraz jedną SMD, żyroskop, akcelerometr i czujnik oświetlenia. Nie będę się więcej produkował, bo tu same "konwoje". Mi odpowiada w pełni to co mam. Diody doświetlające skręt uruchamiają się, gdy wykonujemy zakręt wymagający ruchu kierownicą lub pochylenia roweru.
 8. Nie można wyłączyć - można ręcznie włączyć światła drogowe, co sygnalizowane jest zieloną pulsującą diodą. Ale patrz na post zacytowany poniżej …
 9. No cóż ja wolę raz nacisnąć i jechać bez konieczności pstrykania co chwilę. Jako że często wracam z działki w egipskich ciemnościach, doceniłem doświetlanie zakrętów, a światła mi nie braknie na leśnej ścieżce - najważniejsze, że doładować można każdą ładowarką USB.
 10. Nie cyferki się liczą, a rozkład światła i jego jakość.
 11. No cóż, muszę jednak znowu zasiać trochę niepewności. Otóż myślałem, że poprzestanę na Kross Turismo Sport, ale pojawiło się nowe światełko Krossa: GYRO, trochę z XXII wieku, więc nie omieszkałem wydać 250,00 plnów i taki efekt: (załączone grafiki celowo czarno - białe, żeby nie było, że coś rozjaśniałem - wręcz odwrotnie). Lampka w pełnej automatyce, daje tyle światła, ile wymaga otoczenie, na zmiany reaguje błyskawicznie (1/10000 s.). Powala na kolana doświetlanie zakrętów - tego się nie odda na zdjęciu, trzeba zobaczyć w praktyce. W nocy światła główne (mijania) oraz drogowe, automatycznie zmieniają się, gdy nadjeżdża samochód z przeciwka. W dzień światło dzienne (inne źródło niż w nocy) pulsuje stopniowo rozjaśniając się i przygasając. Po 30 s. bezczynności światła gasną - zapalają się natychmiast po wykryciu ruchu. Zasilanie z akumulatora litowego 1400 mAh ładowanego przez USB. Montaż na mostku przy pomocy załączonego uchwytu. Chyba już mnie nic nie zaskoczy Po kolei: - drogowe; - mijania; - doświetlanie lewego zakrętu; - doświetlanie prawego zakrętu. Tutaj można poczytać na stronie producenta.
 12. Z czytaniem i pisaniem nie mam problemu, kolega ma natomiast problem z pamięcią.
 13. http://allegro.pl/lampa-tyl-prox-gemma-2-x-0-5w-led-czerwona-830-i7247758013.html tylko to nie jest USB - jak wspomniałem Falcon Eye to klon Wall'e na USB, bardzo dobrze świecący.
 14. http://www.mactronic.pl/pl/products/oswietlenie_rowerowe/1547/ladowalna_lampa_rowerowa_tylna_flea/2311.html Najpraktyczniejsza - sam używam polecam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...