Skocz do zawartości

dfq

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 203
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    51

Zawartość dodana przez dfq

  1. Bo co dziewięć to nie dwa 😀
  2. Bo strach nie hamować 🤣
  3. Bo Triglav (schronisko) @Semtex tak, 25% podjazdy na początku podjechaliśmy ale łatwo nie było (mamy przełożenia 26x42). Te całe10km podjechałem w 90% a ta dziewczyna na czerwonym specu podjechała wszystko 🙃 ale ona ma jakieś predyspozycje do jazdy po górach - nie męczy się 🤣. No i ten upał zabijał. Dopiero jak z powrotem zjeżdżaliśmy zdaliśmy sobie sprawę jak miejscami było stromo - miałem problemy z dohamowaniem przed niektórymi zakrętami 😀
  4. Bo tu krew zamienia się w wino 25% 😂 (25% nachylenia miejscami, 10km podjazdu, trasa 70km, temperatura w cieniu 35C)
  5. Zestaw ciuchów rowerowych : Silvini Passo, Silvini Gavio, rękawiczki Chiba
  6. Bo strach się bać 🤣 (i 35C w cieniu)
  7. Bo to też nagroda za podjazdy - zimne Laszko (nie mylić z Leszkiem) 🤣
  8. Bo nieznośny upał i wciąż pod górę
  9. Pełna zgoda - sam słuch to teraz za mało, trzeba się rozglądać. Te słuchawki (jako jedyne) w wystarczającym stopniu dla mnie tlumią szum wiatru. Spokojnie da się słuchać muzy. To najnowszy model sony. Oczywiście jest też ambient sound włączany - wyłączany jednym kliknięciem w trakcie jazdy, podobnie jak ANC i parę innych bajerów. Ja potrzebuje słuchać rytmicznej muzyki na monotonnym treningu (podobnie jak na trenażerze), kilka razy w tygodniu. Na wycieczkach czy innych eksploracjach nie używam słuchawek, słucham dźwięków natury 😀 A dziś chromowana niespodzianka w skrzynce 😀
  10. Małe a cieszy 😀 Sony wf-1000xm5 Dla mnie to cześć rowerowa - będą na treningi nad Wisłą (poza ruchem samochodowym) 🤣
  11. Mi się wieszała kilka razy 8-mka, po zmianie karty sandisk 64gb na samsunga zwiechy ustały. Ostatnio nagrywałem ciągiem 4h jazdy (time warp x5, FHD, zasilanie z powerbanka Garmina) w między czasie 2 burze, ulewy i wszystko pięknie działało.
  12. Bo rano trza do Kryspinowa
  13. Mnie King Kong z Chin przyszedł ostatnio w 2 tygodnie. Az się zdziwiłem.
  14. Bo rankiem trza wyskoczyć do Tyńca 🤩
  15. Jasność widzę, jasność 🤣
  16. Bo 31C i 60km po Puszczy 😴
  17. Jeśli bedziesz kupowac arsenala, kup tez bagaznik tej firmy - pasują do siebie idealnie (grubość rurek bagaznika vs zaczepy sakw). Tak na marginesie, siostra ma Ortlieby, ja i żona arsenale. Wolimy arsenale.
  18. Bardzo dobry gadżet. Od 2 lat używam go przy zmianie kół w góralu (mała korekta zacisku w przednim kole). Lekko, łatwo i przyjemnie 👍
×
×
  • Dodaj nową pozycję...