-
Liczba zawartości
1 203 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
51
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez dfq
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo Triglav (schronisko) @Semtex tak, 25% podjazdy na początku podjechaliśmy ale łatwo nie było (mamy przełożenia 26x42). Te całe10km podjechałem w 90% a ta dziewczyna na czerwonym specu podjechała wszystko 🙃 ale ona ma jakieś predyspozycje do jazdy po górach - nie męczy się 🤣. No i ten upał zabijał. Dopiero jak z powrotem zjeżdżaliśmy zdaliśmy sobie sprawę jak miejscami było stromo - miałem problemy z dohamowaniem przed niektórymi zakrętami 😀 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo tu krew zamienia się w wino 25% 😂 (25% nachylenia miejscami, 10km podjazdu, trasa 70km, temperatura w cieniu 35C) -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Pełna zgoda - sam słuch to teraz za mało, trzeba się rozglądać. Te słuchawki (jako jedyne) w wystarczającym stopniu dla mnie tlumią szum wiatru. Spokojnie da się słuchać muzy. To najnowszy model sony. Oczywiście jest też ambient sound włączany - wyłączany jednym kliknięciem w trakcie jazdy, podobnie jak ANC i parę innych bajerów. Ja potrzebuje słuchać rytmicznej muzyki na monotonnym treningu (podobnie jak na trenażerze), kilka razy w tygodniu. Na wycieczkach czy innych eksploracjach nie używam słuchawek, słucham dźwięków natury 😀 A dziś chromowana niespodzianka w skrzynce 😀 -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Małe a cieszy 😀 Sony wf-1000xm5 Dla mnie to cześć rowerowa - będą na treningi nad Wisłą (poza ruchem samochodowym) 🤣 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[nagrywanie] macie jakies ciekawe kamery sportowe na oku?
dfq odpowiedział Pawelbikerrr → na temat → Akcesoria rowerowe
Mi się wieszała kilka razy 8-mka, po zmianie karty sandisk 64gb na samsunga zwiechy ustały. Ostatnio nagrywałem ciągiem 4h jazdy (time warp x5, FHD, zasilanie z powerbanka Garmina) w między czasie 2 burze, ulewy i wszystko pięknie działało. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
dfq odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
Mnie King Kong z Chin przyszedł ostatnio w 2 tygodnie. Az się zdziwiłem. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Sakwa] Crosso - System Rail czy jednak Ortlieb: opinie użytkowników ?
dfq odpowiedział dareuss → na temat → Akcesoria rowerowe
Jeśli bedziesz kupowac arsenala, kup tez bagaznik tej firmy - pasują do siebie idealnie (grubość rurek bagaznika vs zaczepy sakw). Tak na marginesie, siostra ma Ortlieby, ja i żona arsenale. Wolimy arsenale. -
[Sakwa] Crosso - System Rail czy jednak Ortlieb: opinie użytkowników ?
dfq odpowiedział dareuss → na temat → Akcesoria rowerowe
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bardzo dobry gadżet. Od 2 lat używam go przy zmianie kół w góralu (mała korekta zacisku w przednim kole). Lekko, łatwo i przyjemnie 👍 -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
dfq odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
