Skocz do zawartości

Brombosz

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 855
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez Brombosz

  1. Bo Ślęża, deszcz i kamienie...
  2. Taki trochę oldschool bez mykmyka
  3. Znowu mnie to zaczęło dręczyć jak znalazłem tą recenzję: Pewnie sponsorowana, ale w niektórych momentach brzmi całkiem sensownie. Szczególnie mnie zainteresowała ta wzmianka o innym zachowaniu widelca przy najeżdżaniu na przeszkody. Niby tak, ale sterówka zamontowana po skosie trochę to pewnie niweluje. Wcześniej tego nie zauważyłem. W interwały serwisowe co 250h też mi trudno uwierzyć.
  4. Bo znalazł źródło ciepła. PS. Ktoś się orientuje jak sytuacja ze śniegiem w okolicy Głuchołazy - Pokrzywna - Jarnołtówek?
  5. Na najdrobniejsze zakamarki, gdzie paluchem nie sięgniesz dobra jest zwykła dratwa + pasta ścierna.
  6. Ja tam wole się przygotować na walkę nawet przy 12 km. Taka pora roku. (zdjęcie z internetu - nie lajkować! )
  7. A ty co? W jedwabie się poubierałeś?
  8. A u mnie jak to u mnie, totally rideable
  9. Bo znalazłem. Nie pamiętam z kiedy.
  10. Bo mogłem sobie wybrać. Na prawo zima, na lewo wiosna.
  11. Skąd wiesz, może się zbierał pół godziny do pionu i faktycznie już nie było różnicy
  12. Tak. Można powiedzieć, że od dzisiaj wiem jak się czuje bokser podnoszący się w ringu. Słowiański przykuc był konieczny, dla niepoznaki wyciągnąłem telefon.
  13. Bo sezon otwarty zabawą w błocie i pierwszym bolesnym dzwonem.
  14. A u mnie już chyba wiosna. Jak przejadę 20km to dopiero na horyzoncie coś widzę. 10 stopni, krótkie spodenki, prawie trzy godziny i nawet nie zmarzłem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...