Postawiłem rower w pionie i przepchnąłem olej raz jeszcze. Istotnie, poszło sporo bąbli powietrza. Efekt jest wyraźnie zadowalający, choć i tak klamka jest bardziej miękka, niż przód. Swoją drogą, niemal wszyscy w wideo poradnikach, odpowietrzają przedni zacisk, który jest znacznie prostszy do tej roboty, z uwagi na pionowe ułożenie układu