Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. chudzinki

    [KMC] Wax i Waxed

    A ja amator, któremu dość daleko od nowinek, mam 51T i łańcuch 114 ogniw.
  2. chudzinki

    [Level T] zanikający luz

    @marcin_ostrów OK, czyli pomimo, że tłoczki chodzą bardzo płynnie i żwawo to problem może być w klamce. To będzie rozbierane 🙂.
  3. chudzinki

    [Level T] zanikający luz

    A pytanie: czy może coś być nie tak z tłoczkiem w klamce jeżeli tłoczki w zacisku pracują jak w nówce sztuce?
  4. Nie mam dużego doświadczenia z nowymi sprzętami, ale odnoszę wrażenie, że te nowsze są dużo gorsze pod tym względem... Nie potrzeba minusów, a bateria leci na łeb na szyję i żadne ładowanie nie jest w stanie tego zatrzymać. A starszy podłączony pod powerbank spokojnie daje radę.
  5. Możesz zmienić bębenek o ile się da (tudzież całe koło 🙂) i przejść na Shimano.
  6. 🤣 Ja bym nie wytrzymał jakbym tak musiał cierpieć. Rzuciłbym wszystko w pi... i przeniósłbym się tam gdzie wszyscy liczyliby się z moim zdaniem. @schwinn0 bywają znacznie dłuższe 😀. Dokładnie! Trzeba mieć jakieś zasady w życiu 😉.
  7. Nic na początku nie tnij. Potestuj i dopiero wtedy ewentualnie po troszku skracaj. Popatrz na rowery Unibike. One mają rekreacyjną geometrię.
  8. @cervandes, rzuć linkiem.
  9. Namierzyłem 9,5 cm i zgodnie z opisem wziąłem XL.
  10. Musiałby być wyjątkowo twardy grip żeby przeżyć taką operację 🙂.
  11. Nie, nie usuwajcie tego tematu! Chcę poczytać jak zwolennicy gotówki burzą się na temat likwidacji bankomatów/wpłatomatów. To bardzo ciekawe 😀.
  12. chudzinki

    [Level T] zanikający luz

    Mam wrażenie, że wina nie leży po stronie płynu, ale cóż - będzie trzeba rozbierać skoro może być wszystko...
  13. @Greg1 dzięki bardzo za nakierowanie! Jakby na mnie szyte 🙂.
  14. Wyglądają na oryginalne i dotarły dużo szybciej niż zapowiadali.
  15. chudzinki

    [Level T] zanikający luz

    Zdemontowane były po ok. 2 latach od kupna roweru. @marcin_ostrówtłoczki w zacisku raczej bym wyeliminował. Muszę obeznać temat klamki... @sznibktóre uszczelki?
  16. Czterotłoczki wymontowane z roweru ze 2 lata temu, ale chciałem przywrócić je do życia. Odpowietrzane (raczej niepotrzebnie, bo klamka twarda), kombinowane z poziomem płynu, tłoczki chodzą bez większych oporów (bez rozbierania). Ustawiony zacisk i wszystko gra. Po przejechaniu iluś tam km zanika luz i klocki trą o tarczę. Co może być powodem?
  17. Skoro wg producenta jest do 160 cm, a syn ma 162 to po co go w ogóle brać pod uwagę...?
  18. @Dokumosa nie znalazłem G2 w takiej cenie. Testowo zamówiłem też Zrace, ale wiem, że w G2 jest cisza...
  19. Z tego co mi wiadomo to ani G2 ani G3 nie są tłoczone. Jeżeli się mylę to dam znać za kilka dni.
  20. https://allegro.pl/oferta/tarcza-hamulcowa-avid-g2-clean-sweep-180mm-oem-6-srub-17556000366 Cena wg mnie bardzo atrakcyjna.
  21. To Robercik ma mobilny serwis czy może na przejażdżki po lesie zabiera stojak dla ozdoby i pełnowymiarowe narzędzia? 🤔
  22. @bashey_pl, a jaką one mają szerokość powierzchni hamującej?
  23. Nie tylko Ty. To takie szukanie po omacku 🙂. @vincek mogę zmierzyć wieczorem długość śruby jeżeli Cię to interesuje?
  24. A ja się trochę wyłamię i zaproponuję coś w rodzaju https://allegro.pl/oferta/rower-marin-muirwoods-700c-s-2025-17287488772 (ewentualnie rozmiar XS) bądź coś podobnego. Chociaż już jest wtorek 😃.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...