Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. Byłby ktoś tak dobry i zważył ten rowerek?
  2. chudzinki

    [waga] Kellys Naga 80

    To nawet bardzo dobry wynik, bo droższy o ok. 400 zł (zależy od rabatu) Dawes, ale w rozmiarze 15 waży 10,8 kg.
  3. Gdyby ktoś był zainteresowany to Dawes w rozmiarze 15 waży aż 10,8 kg... i ma manetki cynglowe, a nie Revoshifty jak na stronie sklepu... W przyszłym roku Dawes`y dla małolatów znikają i zostaje tylko Squish. On z kolei będzie deko lżejszy, bo ma widelec alu. W Dawes jest cr-mo.
  4. Dzięki bardzo za info! W najbliższym czasie przymierzymy i poważymy jeszcze Wahoo i Dawes`a i będzie trzeba podjąć decyzję...
  5. Się uśmiałem ! Ale się spinacie...
  6. Pijani są chronieni. Oni wychodzą z wypadków bez szwanku. Taka prawda...
  7. Będę wdzięczny za zważenie .
  8. 300 E, ale to chyba już z modelką . A poważnie to fajny patent!
  9. Moja ma 136 cm. A ważyłeś może Superiora? Ciekawy jestem rzeczywistej wagi...
  10. W poszukiwaniu FLY`a trafiłem na coś takiego - co to za zegary??
  11. Najbardziej zależy mi na Superior, bo Treka znalazłem w Sosnowcu.
  12. Dawes`a znalazłem w Krakowie, więc temat nieaktualny. Chyba, że ktoś, jakimś cudem, ma go bliżej .
  13. Gdyby ktoś szukał i był ciekawy to waży 11 kg .
  14. Ktoś ma w okolicy Katowic / Krakowa i dałby się przymierzyć mojej córze?
  15. Ktoś ma w okolicy Katowic / Krakowa i dałby się przymierzyć mojej córze?
  16. No z tym wpisem o kolorze to zabłysnąłeś muszę Ci powiedzieć .
  17. Bo Baba . Zastanawiam się po co te barierki i tablice... Czy to nie jest oczywiste?
  18. Dzisiaj pożegnanie lata . 35 km po okolicznych lasach. Uwielbiam ciepełko . PS. Znalazłem hydrant w środku lasu...
  19. Eeee, chyba nie. Teraz się łączy smar z klejem?
  20. Gdybym wyjechał takim czymś na asfalt to bym nim nie wrócił... Zostawiłbym w krzakach i wrócił pieszo... Czy tylko ja?
  21. To w takim razie ja bym pociągnął do odpowiedzialności kolegę @Labell. Niech się teraz tłumaczy . Do 150 zł jest tak duży wybór, że aż się boję cokolwiek polecać .
  22. Ja bym reklamował! Zdecydowanie!
  23. Może coś z tych: https://superiorbikes.eu/pl/2019/junior-kids https://www.islabikes.co.uk/bikes/
  24. No patrz .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...