Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. Jakby ktoś był zainteresowany to Wahoo z błotnikami, bo tak sprzedają w sklepie w Sosnowcu, waży 10,5 kg.
  2. Wiem, że towar niszowy, ale naprawdę nikt z forumowiczów go nie ma?
  3. Boszzzze! Wy poważnie o tym bidonie?
  4. Byłby ktoś tak dobry i zważył ten rowerek?
  5. chudzinki

    [waga] Kellys Naga 80

    To nawet bardzo dobry wynik, bo droższy o ok. 400 zł (zależy od rabatu) Dawes, ale w rozmiarze 15 waży 10,8 kg.
  6. Gdyby ktoś był zainteresowany to Dawes w rozmiarze 15 waży aż 10,8 kg... i ma manetki cynglowe, a nie Revoshifty jak na stronie sklepu... W przyszłym roku Dawes`y dla małolatów znikają i zostaje tylko Squish. On z kolei będzie deko lżejszy, bo ma widelec alu. W Dawes jest cr-mo.
  7. Dzięki bardzo za info! W najbliższym czasie przymierzymy i poważymy jeszcze Wahoo i Dawes`a i będzie trzeba podjąć decyzję...
  8. Się uśmiałem ! Ale się spinacie...
  9. Pijani są chronieni. Oni wychodzą z wypadków bez szwanku. Taka prawda...
  10. Będę wdzięczny za zważenie .
  11. 300 E, ale to chyba już z modelką . A poważnie to fajny patent!
  12. Moja ma 136 cm. A ważyłeś może Superiora? Ciekawy jestem rzeczywistej wagi...
  13. W poszukiwaniu FLY`a trafiłem na coś takiego - co to za zegary??
  14. Najbardziej zależy mi na Superior, bo Treka znalazłem w Sosnowcu.
  15. Dawes`a znalazłem w Krakowie, więc temat nieaktualny. Chyba, że ktoś, jakimś cudem, ma go bliżej .
  16. Gdyby ktoś szukał i był ciekawy to waży 11 kg .
  17. Ktoś ma w okolicy Katowic / Krakowa i dałby się przymierzyć mojej córze?
  18. Ktoś ma w okolicy Katowic / Krakowa i dałby się przymierzyć mojej córze?
  19. No z tym wpisem o kolorze to zabłysnąłeś muszę Ci powiedzieć .
  20. Bo Baba . Zastanawiam się po co te barierki i tablice... Czy to nie jest oczywiste?
  21. Dzisiaj pożegnanie lata . 35 km po okolicznych lasach. Uwielbiam ciepełko . PS. Znalazłem hydrant w środku lasu...
  22. Eeee, chyba nie. Teraz się łączy smar z klejem?
  23. Gdybym wyjechał takim czymś na asfalt to bym nim nie wrócił... Zostawiłbym w krzakach i wrócił pieszo... Czy tylko ja?
  24. To w takim razie ja bym pociągnął do odpowiedzialności kolegę @Labell. Niech się teraz tłumaczy . Do 150 zł jest tak duży wybór, że aż się boję cokolwiek polecać .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...