Skocz do zawartości

mareckiabc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    403
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mareckiabc

  1. Nie dowiadywałem się ale informacja na stronie wskazuje, że miesiąc choć może być dłuzej. Zamówiłem 13 grudnia Dziwne, bo z opisu wynika, że mają na stanie. Zostaje czekać i tyle. Dam znać jak przyślą.
  2. Zakup mikołajkowy dla żony. Garmin Venu 3s. Oraz zakup mikołajkowy dla siebie 😁 Garmin FR 955, zastąpił wysłużonego FR645M.
  3. Ja kupiłem w zeszłym tyg i czekam 😁
  4. W 32 RCZ kosztuje 210E no ale czy i jak dostarczą to się okaże.
  5. Był za 209E, teraz cena już skoczyła. https://www.rczbikeshop.com/en_ue/fox-racing-shox-fork-32-float-sc-29-performance-100mm-grip-boost-15x110mm-remote-tapered-black-910-31-061-76383.html Ewentualnie za 479E masz Fox Factory. https://www.rczbikeshop.com/en_ue/fox-racing-shox-fork-32-float-sc-29-factory-100mm-fit4-rem-adj-boost-15x110mm-black-910-30-510-76392.html Lub szukaj na olx bo są wystawione.
  6. Ja dla żony zamowiłem FOXa Performance 32 za 209E. Tylko zobaczymy czy przyjdzie bo sklep ma raczej słabe opinie 😁.
  7. Przyszły zamówione kółeczka.
  8. Ja dla zony wyrwałem za 3140 a podobno dało się za 3050 👍
  9. Też rozważałem rebe do żony roweru. A jeśli w zbliżonej cenie to lepsza reba czy fox performance z tlumikiem grip? Dokładnie ten ale w innej cenie. https://www.rczbikeshop.com/en_ue/fox-racing-shox-fork-32-float-sc-29-performance-100mm-grip-boost-15x110mm-remote-tapered-black-910-31-061-76383.html
  10. Na aukcjach podają czy wiarygodne informację potwierdzisz. Wydaje mi się, że tyle ważyła.
  11. Ważyłem hmm z tego co pamietam wazyla dokladnie tyle ile podaje producent dla tego rozmiaru czyli coś ok 600 - 610 gram.
  12. Mam u siebie Hardpack 29x2.0. Mieszanka PureGrip. Następne kupie chyba Specialized Pathfinder. Rozważałem jeszcze Vittoria Terrano Zero G2.0, Pirelli Cinturato Gravel H
  13. Chciałbym już zamówić i cały czas nie wiem czy Fox Performance czy Fox Factory. Odczuje i wykorzystam tą różnice czy nie ma sensu dopłacać?
  14. Kupując części osprzętu SLX/XT na aliexpress 20-30% taniej od towaru w PL gdzie kupujący podają przyklady zważenia tego osprzętu i waga równa jest tej, którą podaje producent może być to oryginalny produkt? Kupujecie takie części na ali?
  15. Też wolałem DT Swiss 391 na dt swis 350. Waga wyszła 1600 gr.
  16. Ostatnio był Specialized Chisel za 3050 zł na SX i Judy. Moim zdaniem mega baza.
  17. Wiadomo apetyt rośnie w miare jedzenia. Co myślicie żeby doplacić do tego? https://m.olx.pl/d/oferta/amortyzator-fox-factory-32-step-cast-29-100-black-week-f-v-d37g-CID767-IDVl18y.html?reason=observed_ad
  18. Jesli wybierałbym między tym a RS Sid select z nowej lini na 2024 rok na Chargerze to co lepiej wypada?
  19. Chodzi mi o ten konkretny model. Prosty tłumik czyli lepiej szukać czegoś z wyższej półki?
  20. Co myślicie o tym modelu amortyzatora? Czy warto go kupić? https://www.olx.pl/d/oferta/fox-32-performance-2022-sc-series-32-amortyzator-CID767-IDUjo7n.html
  21. Komplet hamulców XT M8100
  22. Polecasz dopłacić do Sid SL Select z Chargerem? https://www.sram.com/en/rockshox/models/fs-sids-sel2-d1
  23. Rozważam zakup amortyzatora. Wstępnie wytypowałem RS SID SL z nowej linii na rok 2024 czyli sprężyna Debon Air+ i tłumik Rush XC lub poczciwa REBA. Co doradzicie?
  24. Rock Shox odświeżył linię Sid na rok 2024. Montowane już w rowerach i dostępne w sklepach. Jak uważacie mogą pojawiać się podobne problemy jak wcześniej w sidach? https://www.sram.com/en/rockshox/series/sid-sl/sid-sl?filters=&sort=Relevancy&page=1 https://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/nowosci_sprzetowe/19643/nowe_amortyzatory_rockshox_sid_i_sidluxe_stworzone_pod_wspolczesne_xc#google_vignette
×
×
  • Dodaj nową pozycję...