Mam szosę (którą będę sprzedawał), na której przejechałem w sumie może 500km, więc jestem zupełnie początkujący. Większość z tego robiłem jeżdżąc z Warszawy do Kozienic (lub w drugą stronę) - trasa dokładnie 76km po w zasadzie płaskim - (jakieś drobne zjazdy podjazdy po trasie są, ale naprawdę drobne). Przy dobrej bezwietrznej pogodzie robiłem tę trasę w 3h netto (średnia wychodzi 25,3km/h), z małą przerwą (10-15min) po drodze na batona i to był dla mnie wysiłek. Przejechane jej w 3,5h (średnia 21,7km/h) też w bezwietrznych warunkach było dosyć lajtowe.