Skocz do zawartości

mike78

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    387
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mike78

  1. haha, ja rok temu sprzedalem 12 letniego Kellysa Salamander 2003 za 600zł. widac oplaca sie trzymac dluzej rowery
  2. mike78

    [2017] nowy smart sam

    ale co się dzieje- jedziesz prosto i Cię zarzuca?
  3. za 3400 pomieszanie deore ze sramem i jakas kasetę sunrace? bez jaj..
  4. mike78

    [2017] Romet

    ciekawe jaki w nim jest amor Suntura, warty grzechu?
  5. dzięki, a co w tym kontekscie myslisz o geometri Rometa Mustanga? nie ulkrywam ze łatwiej byłoby mi go zakupic w lepszej cenie..
  6. dzieki ale ten model ma Długość górnej rury (efektywna) w rozmiarze L 610 , w XL 630, więc więcej od Rometa (620)..
  7. Witam, do tej pory jezdzilem na Orkan 5 rama 21' z geometrią (dla rozmiaru 535) ...teraz myslę nad Mustangiem , z geometrią: To co lubię w crossie to pozycja, tzn że nie muszę leżeć na rowerze, daję radę zrobić ze 150km dziennie bez bólu kregoslupa itd. Zastanawiam się, czy przesiadając się na ramę 21' mustanga (rozmiar 540) nie pogorszę sobie tego? Niby rozmiar B - dlugosc gornej rury jest tylko 2cm dluzszy. Mostki rowery mają takie same. Pytanie - czy brać Mustanga w ramie 19 czy 21' , przy zalozeniu ze chcę zachować wygodny styl jazdy? Mam 187cm wzrostu, przekrok 88cm. Jesli znacie jakieś inne 29ery z przyzwoitymi amortyzatorami i geometrią 'nie sportową' (Krossy pod tym względem to zabojstwo dla mojego kręgosłupa) to proszę o info.. potrzebuję sztywnej przedniej osi i osprzętu na Deore... cena ok 4k.
  8. mike78

    [Rower] Unibike Expert

    wiem ze mustang 2 ma kosztowac 3700.. czyli katalog.
  9. mike78

    [Rower] Unibike Expert

    kurczę wątpię w az taki rabat, mustang 3 2016 wyjsciowo kosztowal >6k.. znasz sklep ktory schodzi z cen rocznika 2017 ?
  10. mike78

    [Rower] Unibike Expert

    ..pewno 'im wiecej tym lepiej' mnie czsem martwi jak są dwa, widzisz pozytywy takiego rozwiązania, jesli ktos chce rowerkiem pojezdzic na asfalcie?
  11. i co z tego, jak na gwarancji Romet wymieniał je na Shimano ?
  12. mike78

    [2017] nowy smart sam

    dzieki, a przy jakim cisnieniu jest taka wysokosc?
  13. mike78

    [2017] nowy smart sam

    czy ktos wie czy nowe 1,75 jest nieco nizsze od starej wersji Smart Sama? moze by mi wszedl na tył crossa nie zapychając wiekszosci miejsca..
  14. dzieki za odpowiedzi, jak czytam o tym serwisie to myslę ze ten moj NRX chyba mi wystarczy .. )
  15. mike78

    [Tektro Auriga] co to jest?

    >lubią wydawać dziwne dźwięki ..taa kocham to ) nie mogę zmienic, moga być w nowym rowerze. dzieki za odzew,a wiesz jaki to moze byc model?
  16. czy ktos wiec wiecej o hamulcu Tektro Auriga hydraulic disc brake. Tektro Auriga na oleju mineralnym takim jak w shimano. Na klamce regulacja odległości od kierownicy. Tarcze przód 180 tył 160. Klamka wyglada tak: czy to cos gorszego niż Shimano BL-M395 ? na takich teraz jezdzę i jestem zadowolony, nie wiem czy zmiana na aurigi tego nie zmieni pozdrawiam
  17. a czy amortyzator Fox 32 Float FIT bylby duzo lepszy od tego Rock Shox Recon Gold 29 RL 15 mm 100 mm ? mniej awaryjny/bardziej bezobslugowy-serwisowy? rozwazam zakup innego roweru z takim amortyzatorem..
  18. Poszukalem recenzji i kurczę ten amor to raczej w faktycznie trudny teren, tak jak Ilia pisał: "Zawieszenie Rometa Monsun 29 1.0, jako, że mamy do czynienia z piekielnie sztywną, karbonową ramą, praktycznie w całości polega na amortyzatorze RockShox Recon Gold o skoku 100 mm. Praktycznie, bo jak to zwykle bywa w prawdziwych ścigaczach, jedyna pożądana dawka komfortu pochodzi z... opon. Jeśli marzy się Wam płynna, miękka praca amortyzatora niczym w rowerze szlakowym - zapomnijcie o tym. Recon dostarczy absolutne minimum udogodnień, Monsun to rower wyścigowy i dokładnie w taki sam amortyzator został wyposażony. Charakterystyka pracy widelca nie pozostawia złudzeń - efektywność ponad wszystko i prawdę powiedziawszy, trudno powiedzieć czy dostarczona w zestawie manetka lockoutu jest realnie potrzebna, bo i bez niej można liczyć na to, że rower nie uroni nawet dżula energii".
  19. notak. ale tego NRXa mam na oponie 1,6 (wiecej w crossa nie wsadzę), Rock Shoxa mialbym na oponie >2,1 , bo to umozliwi mi rama 29era. Więc raczej amortyzacja wyjdzie lepsza w RS. Pytanie było, czy ten amortyzator w rowerze do 3500 w sezonie wyprzedazy to coś OK, czy lepiej szukać czegos innego.. dziekuję wszystkim za odpowiedzi
  20. ok, a jezdziles na takim Reconie? w czym gorszy?
  21. ten nowy amor to w nowym rowerze ma byc, nic nie muszę zmieniać :)a sprzęt wart polecenia?
  22. czytam opis roweru 29er ktory rozważam zakup, ma amortyzator: Rock Shox Recon Gold 29 RL 15 mm 100 mm - pytanie czy to literowka to 15mm, bo takie golenie to chyba wąziutkie są? Czy amortyzator jest powietrzny, i godny polecenia? NIe zamierzam na nim skakać, to ma byc 'dobra zmiana' bo uzywanym obecnie SR Suntour NRX D RL 700c (tez powietrzny) Pytanie o porady, czy warto kupic rower z tym amortyzatorem, czy szukać innego..
  23. mike78

    [2017] Romet

    nie no kurka .. to nie pasuje do tego wątku. romety na talony albo na kartki i nie-mo-zliwe jak ktos juz jakiś zakupi..
  24. mike78

    [2017] Romet

    sobie tak mowcie, ja skupiłbym się na szukaniu solidnego sprzedawcy (ktory sprowadzi rower pod zamowienie) jesli bylbym zainteresowany zakupem, a nie chrzanieniem głupot o niedostepnosci zakladanej z góry.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...