Skocz do zawartości

mike78

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    387
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mike78

  1. mike78

    [2018] Romet

    a ja mam pytanie - jakie opony są na obrazku z Boreasem? widzialem go na motor show w Poznaniu, ale nie widzę informacji w specyfikacji.
  2. mike78

    [2018] Romet

    za 1300 ?
  3. a do uzywki w Łodzi na olx sie nie przymierzysz? mam 187 i orkana 5 i jest OK. dla Ciebie mozliwe ze 19' byloby bezpieczniejsze..
  4. mike78

    [2017] nowy smart sam

    dzieki że napisales. a jak w Hurricane jest w lesie na piasku, takim co SS spokojnie przejezdza?
  5. mike78

    [2017] nowy smart sam

    w odpowiedzi na dylemat z nowym smart samem wynalazłem takie coś CST PIKA rozmiar 700x38C, http://velonews.pl/posts/5420-opony-przelajowe-cst-criss-cross-i-pika koszt ok 50zł, mają wkladkę antyprzebiciową i nie są ciężkie. Ktos na tym jezdził ? Jak się sprawuje i dlugo wytrzymuje bieżnik?
  6. canyon, .. 4500 a hamulce z komunijnych rowerkow dla dzieci " BR-M396 ". nie kupowlabym roweru bez serwisu w PL, to trzeba doregulować po jakims czasi a jak nie masz wiedzy to będziesz placil, mimo ze rower nowy i na gwarancji.
  7. kupie komplet Michelin Protek Cross zdjętych z nowego roweru (Romet je daje do crossow), chętnie wersja MAX w dobrej cenie.
  8. kup lepiej 5.0 bez tego allfine.
  9. a za ile jesli mozna wiedziec?
  10. mike78

    [2017] nowy smart sam

    nie, mam już uzywki zamowilem smart samy, nie będzie cykania na trasach po zjeździe z asfaltu..
  11. mike78

    [2017] nowy smart sam

    ok, dzieki za wyjasnienie. a ile ta pi*drzwi te Hurricane moga byc szybsze od nowych smart samow?waga jest podobna , nie chcę rezygnować z uniwersalności SS na rzecz 5km więcej na asfalcie
  12. mike78

    [2017] nowy smart sam

    dzieki za wskazowke, wg kwadracikow schwalbe Rollluja się tak samo, tyle ze smart sam ma wiekszą wytrzymalosc.. Hurricane Smart sam
  13. mike78

    [2017] nowy smart sam

    dzieki ,ale nie chcę Conti bo z tego co czytalem szybko sie zuzywają. nie będe co sezon kupował nowych opon.. a cos innego z Schwalbe mozesz zaproponować? pozdrawiam
  14. mike78

    [2017] nowy smart sam

    kurczę muszę kupic opony i waham się z tym nowym smart samem.. teraz jezdzę na 28x1,6 schwalbe smart sam (ten starszy). kupilem z myslą o urozmaiconym terernie, ale obecnie 90% tras to asfalt, dziennie z 120km. od maja do pazdziernika przejezdzam ok 3000km. czasem zjadę z niego w szuter, ale zadne bloto ani kamloty. jak juz to las, ale tam w piachu i tak smart sam się kopał. no i zeby trzymało jakos na deszczu jak spadnie nagle. szukam czegos o mniejszych oporach toczenia od tego smart sama.. ale mniej niz 1,4 nie chcę opony, cos mozecie polecić ?
  15. mike78

    [2017] nowy smart sam

    czesc, pytanko do posiadaczy smart sama- mam 1,6 na kole 28', pompuję go na 5-5,5 wiec twardo jest Tyle ze na jak jadę nawet plaskim asfaltem, mam takie stukanie jakby z kół. I nie wiem czy jest to kwestia faktury opony (kostka) czy probleu z piastą, -czy tez nawet na asfalcie slyszycie stukanie/przeskakiwanie (dzwięk tryk-tryk) z smart samów? Jak rower wisi to nie ma odgłosu. Kręcę korbą i nci nie stuka.
  16. mike78

    [2018] Romet

    te gravele to na przecenach za rok będa brylować.. tak obstawiam
  17. dzieki, dobrze wiedziec
  18. jack wolfskin moab, wzialem 24 bo wazy tyle ile 18 a wiekszy. do tego maly lekki z lidla za 50zł i mam opcje.
  19. ja oceniam ze jest cięzki i go nie kupilem
  20. niemcy to wymyslili, musi dzialac
  21. jakbys zobaczyl piwnicę w ktorej montowane są te rowery, zmienilbys nie tylko ze wzgldu na rozmiar..
  22. 1559 ? wow, a gdzie?
  23. Orkana 4 za 1599 z allegro teraz.. nie zadne tam kandsy_łazęgi z geometrią sh*tu..
  24. To PAGAO LM Akumulator USB LED wyglda niezle, i z tego co piszesz ciekawa rzecz, ale kurcze bałbym się to w domu ładowac z usb - tanizna.. jeszcze ja tak dlugo działa to musi miec porzadny aku, to sie nie grzeje?
  25. mike78

    [2017] Romet

    tak pokombinowali z osprzetem, ze spada oplacalnosc zakupu rometa..kiedys pełne deore, teraz to pociete i jakies piasty z acera. niech spadają.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...