Skocz do zawartości

siemalysy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 560
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    230

Zawartość dodana przez siemalysy

  1. Dlatego, że po dystansie ok. 600 km tylna opona dostała skrętu kiszki, a że była na mleku, to musiało coś jej zaszkodzić, zmuszony byłem kupić nową. Tak więc jednej nie warto, więc kupiłem komplet - Continental Kryptotal 29x2,4 - Continental Kryptotal 27,5x2,4 A że rower był w serwisie w celu wyprostowania i wycentrowania tylnego koła, to oni się męczyli z zakładaniem tych balonów. Dodatkowo korzystając z wizyty roweru w serwisie postanowiłem zmienić hamulce. Przy okazji jak ktoś szuka niedrogich hamulców 4-tłoczkowych, to pewnie będę sprzedawał te zdemontowane z roweru - Shimano Deore XT 8220 przód - Shimano Deore XT 8220 tył - Tarcza hamulcowa Shimano RT-MT905 203 mm - 2 szt. - Manetka sztycy OneUp Components + adapter pod I-SPEC EV - Nakrętka do montażu manetek pod system I-SPEC EV - 2 szt. Fotek nie mam, bo wszystko poza dwiema ostatnimi pozycjami kupowane w sklepie / serwisie. Mogę Wam pokazać jedynie oponę, która dostała skrętu kiszek
  2. Bo szybko lato się skończyło
  3. Treki padają przed Meridą 😁
  4. Bo na szczycie No ja 😄 Rzeczywiście świat jest mały 😊
  5. @Greg1 a to tak trzeba? 🤔
  6. Do jeżdżenia gravelem lżejszy garnek od tego co mam do MTB.
  7. Bo na szlaku @kipcior jakbym tam kiedyś był, bo znajomo mi to wygląda 😉
  8. Bo zanim ruszyliśmy upodlić się na beskidzkich (nie)szutrach, klimacik był przedni
  9. Bo chciałem zdążyć przed burzą
  10. Przecież wyszukiwarki w necie nie gryzą. Wystarczy pisać wiele mniej niż w poście na forum i zagadka rozwiązana. https://kross.pl/media/akeneo_connector/asset_files/T/a/Tabela_kompatybilno__ci_hak__w_przerzutek_7e12.pdf Zależnie od rocznika wybierasz odpowiedni hak.
  11. Bo kto rano wstaje, ten w upałach nie jeździ A nie, zaraz. Wróć! Do południa jest przyjemnie, a później gorąc niszczy
  12. Do gruza: - tarcze hamulcowe Shimano - klocki hamulcowe Jagwire Do roweru żony: - siodełko WTB
  13. Nie miałem miejsca w plecaku, ale jak będę tam kolejnym razem i na niego trafię, to go zabiorę. --- Do gruza: - przerzutka 12s - kaseta - łańcuch - tarcza korby - bębenek xD
  14. @Dokumosa tak. Hak cały, kaseta cała. Hak jedynie obrócił się o 90° od pozycji normalnej. W serwisie tylko poprawili gwint.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...