-
Liczba zawartości
2 560 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
230
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez siemalysy
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Dlatego, że po dystansie ok. 600 km tylna opona dostała skrętu kiszki, a że była na mleku, to musiało coś jej zaszkodzić, zmuszony byłem kupić nową. Tak więc jednej nie warto, więc kupiłem komplet - Continental Kryptotal 29x2,4 - Continental Kryptotal 27,5x2,4 A że rower był w serwisie w celu wyprostowania i wycentrowania tylnego koła, to oni się męczyli z zakładaniem tych balonów. Dodatkowo korzystając z wizyty roweru w serwisie postanowiłem zmienić hamulce. Przy okazji jak ktoś szuka niedrogich hamulców 4-tłoczkowych, to pewnie będę sprzedawał te zdemontowane z roweru - Shimano Deore XT 8220 przód - Shimano Deore XT 8220 tył - Tarcza hamulcowa Shimano RT-MT905 203 mm - 2 szt. - Manetka sztycy OneUp Components + adapter pod I-SPEC EV - Nakrętka do montażu manetek pod system I-SPEC EV - 2 szt. Fotek nie mam, bo wszystko poza dwiema ostatnimi pozycjami kupowane w sklepie / serwisie. Mogę Wam pokazać jedynie oponę, która dostała skrętu kiszek -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Maciorra oczywiście -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo cel coraz bliżej -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo szybko lato się skończyło -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo obserwator -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Treki padają przed Meridą 😁 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo na szczycie No ja 😄 Rzeczywiście świat jest mały 😊 -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Do jeżdżenia gravelem lżejszy garnek od tego co mam do MTB. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo na szlaku @kipcior jakbym tam kiedyś był, bo znajomo mi to wygląda 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo zanim ruszyliśmy upodlić się na beskidzkich (nie)szutrach, klimacik był przedni -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo górski klimat -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo dlaczego nie -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo zero potrzeb -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo chciałem zdążyć przed burzą -
[hak do przerzutki] Kross Vento CX 4.0
siemalysy odpowiedział prawie_kowal → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Przecież wyszukiwarki w necie nie gryzą. Wystarczy pisać wiele mniej niż w poście na forum i zagadka rozwiązana. https://kross.pl/media/akeneo_connector/asset_files/T/a/Tabela_kompatybilno__ci_hak__w_przerzutek_7e12.pdf Zależnie od rocznika wybierasz odpowiedni hak. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo chwila nad zalewem -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo z żoną -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo z Diablakiem w tle -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo dworzec. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo kto rano wstaje, ten w upałach nie jeździ A nie, zaraz. Wróć! Do południa jest przyjemnie, a później gorąc niszczy -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Do gruza: - tarcze hamulcowe Shimano - klocki hamulcowe Jagwire Do roweru żony: - siodełko WTB -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Nie miałem miejsca w plecaku, ale jak będę tam kolejnym razem i na niego trafię, to go zabiorę. --- Do gruza: - przerzutka 12s - kaseta - łańcuch - tarcza korby - bębenek xD -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Dokumosa tak. Hak cały, kaseta cała. Hak jedynie obrócił się o 90° od pozycji normalnej. W serwisie tylko poprawili gwint.
