Skocz do zawartości

siemalysy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 560
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    230

Zawartość dodana przez siemalysy

  1. Bo coraz bliżej mety
  2. Bo dziura w skale
  3. Jaki masz napęd 11s czy 12s?
  4. Jak dobrze pamiętam, to w korbie Sram NX luz kasuje się nakrętką, która jest po lewej stronie. Rozumiem, że kasujesz luz nakrętką, którą widać poniżej?
  5. Bo z góry widać lepiej
  6. Bo kiedyś ktoś miał niezłą chatę
  7. Nie wiem jaki masz model Garmin Edge. Może jest jakaś aplikacja z ConnectIQ, która na to pozwala. Choć mocno w to wątpię Próbowałem połączyć to z Edge Explore 2 i Edge 1040 i kończyło się tak jak u Ciebie. Więcej nie drążyłem tematu, bo żonie to jest niepotrzebne.
  8. Bo Idziego, kapliczka Idziego
  9. @spidelli dołączył jeden taki baran do zagrody Przesiadł się to może za mocne określenie, jednak doszedłem do wniosku, że gravel może być dobrym uzupełnieniem roweru MTB.
  10. Bo dobrze jest mieć oparcie
  11. Bo potok, Złoty Potok
  12. Bo miejscem startu było miasto świętej wieży
  13. @GrzeGT do jutra Ci przejdzie ta myśl o zakupie szosy ; Bo...
  14. Wiele tu już napisano, więc wiesz jak podejść. Ze swojej strony dodam, żebyś uważnie podchodził do tego co widzisz na filmach na YT. Mam na myśli trasy, bo to co na video wygląda łagodnie, to w realu może być dużo trudniejsze i bardziej strome.
  15. - Torba Topeak Loader Backloader X 10L - Topeak Whisbone - Koszyk na bidon Topeak Dualside cage ex - 2 szt. - Camelbak Podium Chill - 2 szt. - Torba na kierownicę ULAC Coursier
  16. W którym miejscu Łodzi mieszkasz? Podjazdów jak na pogórzach, czy w górach nie znajdziesz. Natomiast coś do podjeżdżania się znajdzie. Jak na MTB, to w Lesie Łagiewnickim możesz zrobić sobie trening, w którym wykręcisz kilkaset metrów przewyższenia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...