Skocz do zawartości

panSocjolog

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 004
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez panSocjolog

  1. Packman jest tani Bardziej piłem do podsiodłowych od w/w dużych graczy.
  2. Patrzę sobie na te torby, fajnie jest, mogłaby mi się taka nawet przydać, zwłaszcza że Inbred nie ma mocowania na bagażnik (sic!), ale... Dlaczego tak drogo?
  3. @@kazafaza, Faktycznie, jest to Monsteur Poza tym, dzięki, już zapomniałem o tej ramie, a teraz znowu ją chcę
  4. Drogawo. Za tę cenę masz Cotica Solaris, jest aktualnie dostępny, mieści Trailblzera. http://cotic.co.uk/product/new_solaris
  5. @@Dziadman, Tu masz ramę z 2013, zresztą ktoś z forum ją sprzedaje: http://olx.pl/oferta/rama-kona-honzo-CID767-ID9T0Vd.html
  6. Niestety. Jest na trailtoys.de, ale trzeba się wywiedzieć jak z dostępnością.
  7. Za tyle nowego TransAma 29 ogarniesz.
  8. Czemu nie, dla większości nizinnych rajderów chyba lepszy wybór niż typowe mtb.
  9. No to Transition TransAm Tyle tylko, że nowy przekracza budżet, a o używanego może być ciężko. No chyba, że odpuścisz 650b+ z tyłu, wtedy ilość dostępnych opcji drastycznie wzrasta.
  10. Bidony nie są enduro Bardziej martwiłbym się jednak ogonem - wątpię żeby dało się zejść poniżej 440 bez gięcia podsiodłówki.
  11. Nieoficjalnie, na fb jakiegoś sklepu to znalazłem. W nowym bikeboardzie ma być coś więcej. A poza tym... dziwnie się czuję, pierwszy raz chcę Krossa...
  12. Riser 710, ale ile tego wzniosu to nie pamiętam... Generalnie ciężko jest to stwierdzić bez złożenia sprzętu do kupy i oblatania, ale lepsza może być prosta kiera. Co do szerokości - węższej na pewno bym nie chciał, dobrym pomysłem może być kupienie czego circa 750mm i ewentualne docięcie.
  13. panSocjolog

    [rower]Kupić czy składać?

    Daj krótki mostek i będzie ok, M-ka byłaby zdecydowanie za mała.
  14. @@yarr,Widelec przykuwa mą uwagę. Napisz coś więcej co tam jest porobione
  15. I właśnie takiej sytuacji się boję. A może nie chodzi o to by złapać króliczka, lecz by go gonić?
  16. 26x4 jest całkiem spoko A co do rozmiarów kół - kombinujo i mieszajo człowiekowi w głowie dziś sam zacząłem się zastanawiać czy te 29 cali z tyłu nie jest jakieś takie za duże... miał ktoś podobne objawy?
  17. Wysyp wtyczek mamy ostatnio: http://allegro.pl/charge-plug-l-stal-tange-i5556406485.html Jak ktoś potrzebuje mieszczucha, niech się lepiej długo nie zastanawia
  18. A na allegro sama rama bez dynama: http://allegro.pl/rama-charge-plug-ostre-kolo-bez-ceny-minimalnej-i5539838780.html
  19. Niekoniecznie podejrzanie, je można było wyrwać nowe za ~1700.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...