Skocz do zawartości

venom2000

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 067
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez venom2000

  1. Panowie rozumiem was,a jednocześnie ubolewam nad tymi którzy robią domówki[zapominają się z podniecenia i dają coś na szybko],wybaczamy jakoż jesteśmy dobrotliwi i litościwi,przyznajemy punkty za wygląd i krajobraz jakże ważny i istotny,sam popełniłem gafę dając swego bajka do galerii w poniżej przeciętnych warunkach,poprawię się jak tylko czas i okoliczności pozwolą mi na to i usunę niewygodne zdjęcie,bądźmy bardziej wyrozumiali dla siebie wszyscy jakoś zaczynaliśmy
  2. venom2000

    [rower] do 5000zl

    Brać Canyona
  3. mam 175 cm i "M"-ka jest idealna więc kupować i nie marudzić
  4. Jest zawias i słuszny kolor,jest zabawa
  5. Kiedy zakupię to zważę samą obręcz i dam fotki
  6. http://www.rowerowysklep.pl/czesci-kierownice-kierownica-bontrager-race-lite-31,8mm-15-blk-720mm-o_l_321_13808.html Tyle że ma wznios A ta ma tylko 5 http://www.rowerowysklep.pl/czesci-kierownice-kierownica-bontrager-lowriser-31,8mm-5-blk-750mm-o_l_321_13807.html
  7. Więc obalone 19 na korzyść 20,3-20,5 brać,kupować kasy nie żałować
  8. Człowieku pisałem do nich o rozmiar 29" więc nie rób ze mnie debila,opis ze strony mówi jasno Przedmiotem aukcji jest : Obręcz MTB do kół 29”. Do stosowania z hamulcami tarczowymi. Wykonana ze stopu aluminium 6061-T6. Dwuścienna. Kapslowana. 3 komory. Otwór na wentyl FV. Rozmiar: 622x20,5 mm. Waga: 540 g.
  9. Pisałem do innej firmy i dostałem odpowiedź od nich Witam, na naszej suwmiarce jest 20,2 mm. Pozdrawiam Mateusz Górski AMBike.pl Skuszę się i ja na taką obręcz założę dobrą piastę na tył i konkretne szpryszki taki dodatkowy secik na tył
  10. Mowa o oponkach mistrzu
  11. Co fakt to fakt dziwacznie to wygląda ale grubas to grubas a nie maluszki
  12. Spokojnie,chłopcy rozpakowali swoje zabawki dopiero,daj się im nacieszyć przez chwilkę a dopiero jak już opadną emocje to cza ich zagnać do konkretów ,ja obecnie staram się zaspokoić swój umysł i ciało Peakem 29" ,miodzio toto się rusza,zakręty zbiera jak szalony i nie wozi du...em jak szafą
  13. Mam inny model na przodzie i jak na takie maleństwo jest bardzo mocny
  14. A szanowny kolega Nabiał wie co pisze więc radzę posłuchać bo ma to organoleptycznie sprawdzone i przetestowane
  15. No wreszcie pojawił się użytkownik Podiuma Nabiał napisz coś o swoim doświadczeniu z nim i ugaś ciekawość kolegi
  16. Szukanie nie boli,tutaj masz garbusa aluminiaka i test ramy http://www.team29er.pl/testy/1039-test-ramy-mondraker-podium-pro-sl-29
  17. Mavic TN 317 Disc ??
  18. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Zmiana TT-h z 440 na 441 dla XL HT dla L 100 i to by było na tyle plus nowe malowania ogon zostaje tak jak był
  19. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Jestem na stronie Velo ale nic tutaj nie ma o nowej ramie
  20. Zarówno do Recona Silvera i Golda można założyć MC bez problemu,problemem jest koszt http://www.harfa-harryson.com.pl/?do=pokazProdukt&pid=2980&firma=233
  21. Hmmmm......rower ma służyć do konkretnych celów w tym wypadku nie do wycieczek krajoznawczych a właśnie takich zabaw i tutaj pełny szacun za błoto na nim ja swojego poprzednika tylko raz zabiłem glinką że czyściłem go 2 godziny , No bo jak się bawić to na całego ja tam lubię być upodlony błotem i spocony wtedy wiem że mam rower i korzystam z niego właściwie z jego przeznaczeniem
  22. Zwracam honor obrońcom natury ​i Paprykarzom a przekos na łańcuchu to grzech powszedni !!
  23. O co wam chodzi z tymi przekosami?? Co was boli? Wg was górna rura musowo ma być prostopadłą do podłoża i nie inaczej bo tak to w....a waszych bogów? wszystko jest OK i kropka mam czarno białego i śmiga się jak złoto i mam gdzieś opinie że to krótkie a tamto zbyt długie nie widzi się to nie komentować i zachować dla siebie,sami super znawcy nieomylni Rowerek cudeńko wyszedł moje gratki
  24. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Dosyć panowie gadki o du....e Maryni,tutaj traktujemy o ramie Peak-a,tylu ilu nas jest to każdemu podoba się co innego i nigdy nie trafimy w gusta wszystkich,zapraszam tutaj : http://www.team29er.pl/testy/1034-test-roweru-na-ramie-accent-peak-29-2013
  25. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    To tylko efekt złego zdjęcia i nic więcej jak tylko znajdę się w jakimś terenie to cpyknę inne fotki i dodam Ghost szyderco jeden
×
×
  • Dodaj nową pozycję...