Panowie rozumiem was,a jednocześnie ubolewam nad tymi którzy robią domówki[zapominają się z podniecenia i dają coś na szybko],wybaczamy jakoż jesteśmy dobrotliwi i litościwi,przyznajemy punkty za wygląd i krajobraz jakże ważny i istotny,sam popełniłem gafę dając swego bajka do galerii w poniżej przeciętnych warunkach,poprawię się jak tylko czas i okoliczności pozwolą mi na to i usunę niewygodne zdjęcie,bądźmy bardziej wyrozumiali dla siebie wszyscy jakoś zaczynaliśmy