Skocz do zawartości

venom2000

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 067
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez venom2000

  1. strasznie toporny koszyczek na bidon załóż mu coś bardziej delikatnego,zgrabniejszego i ładniejszego,nadaj mu odrobinkę majestatu,osłonkę pod łańcuch na ramkę daj i wklej fotki w całej okazałości a nie w czasie montowania,tutaj jest dział do pokazania go w całości
  2. Faktycznie http://www.cyklotur.com/czesci/obrecze-rowerowe/28-i-29-cali-622/p,obrecz-533d-29-28-otworow-czarna-dt-swiss,200372.html kolejna oferta po Dartmoor-ach Rocket
  3. Rower jest Krajobraz jest za strumyk plus 20 do lansu
  4. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    słusznej geometrii
  5. wiesz gdzie dostanę taki zestaw tylko bez GATE? podlinkuj jeśli możesz bo chcę Recona TK przerobić na MC
  6. Kolega Kovaldesign wie jak zagrać człowiekowi na zdrowiu Salsy cudeńka
  7. Czyli jeżeli ja mam tłumik TK z blokadą na goleni bez pokrętła z rowkiem pod instalację manetki to po zdjęciu pokrętła ręcznego i założeniu okrągłego z nacięciem na instalację manetki mogę zainstalować manetkę??
  8. Jeżeli pierwszy link to zakładasz bez żadnego problemu,ale drugi to wymiana bebechów na system MC,ze zdjęcia mało co wynika ,ale widać że masz z drugiego linka,o niczym to jednak jeszcze nie świadczy bo wnętrze może być MC
  9. Szukamy za granicą a u nas proszę jak mamy ładnie http://velo.pl/czesci/kierownice/dartmoor/nitro-2012 http://velo.pl/czesci/kierownice/answer/protapertm-expert-720-am http://velo.pl/czesci/kierownice/answer/protapertm-expert-780-dh
  10. No to się dostało baty za "podrobione" graty
  11. A to widziali ze stajni Cannondal-a?? http://www.mbaction.com/Main/News/A-Cannondale-Fat-Bike-Spy-Shots-7697.aspx
  12. Zamiast niepotrzebnie inwestować i zwiększać sobie koszty to sprzedaj dotychczasowy,dołóż kasy i kup z MC,problem zniknie sam
  13. Tja bez gmerania łapkami na goleniu,paluszkiem na manetce cyk bryk i gotowe,dobre jak się ścigasz,do miasta i sporadycznie w teren wystarczy blokada na goleni,sam teren może być z manetką ale niekoniecznie zależy co kto lubi
  14. venom2000

    [rower] Raleigh Rocker 3.0

    A może zamiast tego coś takiego cię zainteresuje http://allegro.pl/cube-aim-disc-29-grey-n-green-2013-19-cali-i3887714091.html http://allegro.pl/rower-gt-karakoram-3-0-red-l-20-2013-i3931952734.html http://allegro.pl/fuji-nevada-29-1-5-black-w-orange-2013-17-i3936450121.html http://allegro.pl/lapierre-raid-229-rower-gorski-29-er-roz-m-15-i3916552551.html
  15. No ciut się ruszyło w temacie ale jakaś posucha nadal jest :/ Wpisywać Nazwę,model i rozmiar jak wyżej a nie zostawiać niedomówienia
  16. Seraph więc czekamy na Darta,czerwień jest powalająca,już sobie wyobrażam secik na dwa kółeczka w czerwieni do ramki Peaka 29" z oponami WTB Wolverine i Bronson
  17. Miałem brać Accenta ale zaczekam na Dartmoora
  18. Musimy czekać,dziś ją wyczaiłem jak grzebałem po necie,zadzwoniłem do mojego kolegi który zawodowo ścigał się w MTB i powiedział mi że warto zaczekać na te obręcze Dartmoora bo są wytrzymałe a i zamówiłem sobie u niego sztukę czerwoną ,w Velo mają ją w ofercie ale jeszcze brak w sprzedaży a jak będzie piknie wyglądała panocku to secik zrobię na dwa kółeczka
  19. Koniec OT!! Dawać zdjęcia w naturze robione!!
  20. Znalazłem coś takiego i ciekaw jestem czy już ktoś to posiada http://rowerowy.com/sklep/czesci/obrecze_opaski/all_mountain/prod/dart_rocket_29
  21. błędne dane masz nie należę do elity delików co przy temp.niższej niż -10C nie siadają na bajka aby sobie pośmigać,jeździłem przy temp. rzędu -25C -28C i zdrowiutki jak rybka jestem trza się hartować
  22. ciepłe dłonie z rękawiczek wyjęte i zimny telefon dały taki efekt mi to nie przeszkadza a wręcz pomaga wyhamować bo mam swoją wagę słuszną ocieplacze na buty,wkładka ze spodem pokrytym aluminium,spodnie z Cordury pokryte wewnątrz polarem,koszulkę termiczną,koszulkę termiczną z długim rękawem,bluzę rowerową,kurtkę soft-shell, ciepłe rękawice rowerowe,kominiarkę Buffa i kask na wszelki wypadek zaliczenia gleby głową Miał być plener więc jest
  23. No i jak obiecałem tak się stało nowa focia Peaka http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/4492-velo-accent-peak-29/?tab=images
×
×
  • Dodaj nową pozycję...