Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 900
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo może by jakimś mostem do weekendu przeskoczyć
  2. Bo coś być musi za zakrętem.... chyba poniedziałek 🙁
  3. Bo zanim się rozpadało
  4. Bo dzień urlopu trzeba zacząć
  5. Bo dłuży się do weekendu
  6. W sumie to już poświąteczne 30 km na spalenie jajek z majonezem u sałatki. Rowerzyści wylegli na drogi i miło, że odwzajemniają pozdrowienia. Czy to dlatego, że dla wielu to dopiero początek sezonu i jeszcze mają zapał plus piękna pogoda?!
  7. Bo wiosennie świątecznie
  8. 30 km pomiędzy porządkami i szukając wiosny
  9. Bo między porządkami
  10. Bo już poniedziałek zleciał
  11. Bo w lesie trochę słońca się trafiło
  12. Bo życie walczy z asfaltozą
  13. Bo lubię takie słoneczko
  14. Dziś o zachodzie słońca, znów między burzami z dużym wnordewindem i raz ciepło raz zimno ale 30 km dokręcone
  15. Przyjechał syn z kolegą rowerami, by koledze trochę pomóc z powietrzem w rowerze pogadaliśmy chwilę też o rowerach i jego nowym sprzęcie. Potem pojechali i ja wyruszyłem na sobotnią przejażdżkę, niestety zaniepokoiły mnie chmury przysłaniające niebo i miałem rację, szybki powrót do domu by uciec przed burzą, bi wyskoczyłem na lekko na rower, także wyszło tylko trochę ponad 20 km a miało być przynajmniej ponad 30 km
×
×
  • Dodaj nową pozycję...