Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 897
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo znowu trochę przymroziło ale tylko -13°C
  2. Daj znać jak ta pompka będzie sobie radzić
  3. Bo w niedzielę, można siąść i chwilę odpocząć
  4. U mnie tylko -21°C, jakiś szron zrobił się na kołnierzu ale to na zewnątrz ubrania
  5. Zigfir - 2371 km (mtb, szosa + trenażer) [75,24 km outdoor] D1ckSteele 1137 km (szosa, gravel, głównie trenażer) ernorator - 542 km (szosa, gravel, trenażer) chester_jds - 401 km (MTB) smw44199- 385km (cross) bashey_pl - 302km (GRV, trenażer) [150km dwór] provayder - 194km (MTB, szosa) JWO - 168 km (MTB) Jacekddd - 152km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 106 km (MTB)
  6. Ja zazwyczaj oczyszczam, odtłuszczam benzyną ekstrakcyjną (shake)
  7. Bo jeszcze trochę dosypało, teraz czas na poważny mróz
  8. Oczywiście, czyściło się po jeździe, ale tym razem przetarłem jeszcze szczotką i trochę dosmarowałem takim extreme
  9. Odzłocenie napędu , bo sypnęli tą solą, posmarowanie i jeszcze coś tam podłubane przy prawnym pedale..... ogólnie gotowy na poważniejsze mrozy.
  10. Bo jak jutro ta mgła zamarznie i jeszcze dosypie bielszej bieli...
  11. Bo tylko -15 °C było, czekam na jutro, ma być mniej - więcej mrozu
  12. Bo w końcu konkretna, duża dostawa świeżego puchu.
  13. Bo w końcu ze słoneczkiem w szprychach udało się pokręcić
  14. Zigfir - 1024 km (mtb, szosa + trenażer) [75,24 km outdoor] bashey_pl - 302km (GRV, trenażer) [150km dwór] smw44199- 211km (cross) provayder - 194km (MTB, szosa) Jacekddd - 152km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 40 km (MTB) JWO - 16km (MTB)
  15. Bo którędy na Biegun Północny?
  16. Bo zimno, twardo i ciemno ale jak fajnie
  17. Bo księżna nie otworzyła jeszcze prezetu, a do pracy jeżdżę rowerem w każdych warunkach i raczej marzę by wyjść z pracy i trochę pojeździć
  18. Bo wszędzie biało i gdzie tu jechać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...