-
Liczba zawartości
4 897 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
220
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Sansei6
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Sansei6 odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Daj znać jak ta pompka będzie sobie radzić -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
U mnie tylko -21°C, jakiś szron zrobił się na kołnierzu ale to na zewnątrz ubrania -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Statystki] Dystans 2026
Sansei6 odpowiedział Zigfir → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zigfir - 2371 km (mtb, szosa + trenażer) [75,24 km outdoor] D1ckSteele 1137 km (szosa, gravel, głównie trenażer) ernorator - 542 km (szosa, gravel, trenażer) chester_jds - 401 km (MTB) smw44199- 385km (cross) bashey_pl - 302km (GRV, trenażer) [150km dwór] provayder - 194km (MTB, szosa) JWO - 168 km (MTB) Jacekddd - 152km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 106 km (MTB) -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Ja zazwyczaj oczyszczam, odtłuszczam benzyną ekstrakcyjną (shake) -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Oczywiście, czyściło się po jeździe, ale tym razem przetarłem jeszcze szczotką i trochę dosmarowałem takim extreme -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Odzłocenie napędu , bo sypnęli tą solą, posmarowanie i jeszcze coś tam podłubane przy prawnym pedale..... ogólnie gotowy na poważniejsze mrozy. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Statystki] Dystans 2026
Sansei6 odpowiedział Zigfir → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zigfir - 1024 km (mtb, szosa + trenażer) [75,24 km outdoor] bashey_pl - 302km (GRV, trenażer) [150km dwór] smw44199- 211km (cross) provayder - 194km (MTB, szosa) Jacekddd - 152km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 40 km (MTB) JWO - 16km (MTB) -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo księżna nie otworzyła jeszcze prezetu, a do pracy jeżdżę rowerem w każdych warunkach i raczej marzę by wyjść z pracy i trochę pojeździć -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
