Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Piękne to dolne kółeczko, zastanawiam się czy pasuje do każdego wózka?
  2. Bo dziś też było ładnie
  3. Bo dziś też pięknie, a asfalt aż żal brudzić kołami
  4. Miało być dziś więcej pokręcone z młodym ale najpierw wmordewind dał się we znaki, s potem u niego padł zacisk sztycy no i trzeba było skrócić jazdę w lesie.
  5. Bo pogoda taka, że ruszyliśmy...z przygodami i wmordewindem
  6. Bo tak szaro i ponuro jak to w ma
  7. Bo inna ścieżka i jeszcze trochę białego zostało
  8. Bo zaspy przede mną 😜
  9. Rano jazda po szklance do pracy, na leżący i jeszcze zmarznięty śnieg zaczął padać drobny deszczyk, no pięknie ślisko. Oczywiście najpiękniej było jak człowiek musiał pracować to świeciło słońce ale i po pracy się udało, nie było wiatru, ciepło to ponad 25 km wskoczyło, a po powrocie trochę czyszczenia, psiknąłem smarem teflonowym linki. Przetarłem i nasmarowałem łańcuch. Na weekend coś paskudnie się pogoda zapowiada, zobaczymy.
  10. Mucha o tej porze to raczej rarytas 🤪
  11. Ja odebrałem z paczkomatu Olej Smar do Łańcucha PROGOLD Xtreme MFR ale dołożyłem trochę km po lesie i polach, ostrożnie bo dziś pierwszy dłuższy wyjazd po tym jak zdrowie mi trochę padło
  12. Bo jeszcze za wcześnie na wiosnę
  13. Wiosna, gdzieś idzie, to tak na zapas, al6 ci się rozdrabniać i 2 x Olej Smar do Łańcucha PROGOLD Xtreme MFR
  14. Ja kiedyś sprawdzałem jaka miałem prędkość chwilową na liczniku, tak przeglądając dane....wyszło 101 km/h ale wiem, że to był błąd licznika, a tak to na MTB jak mi się uda utrzymać dłużej 40 km/h to max, może czasem z górki na asfalcie to by i 50 km/h się dało ale aż tak mi nie zależy na prędkości, rowerem MTB się nie ścigam, tylko zależy mi by dojechać gdzie zamierzam i wrócić, dlatego ciężkie pancerne opony itp.
  15. A może Platformy Shimano PD-GR500. Ja tam sobie chwalę
  16. Bo Hex się wspiął wyżej
  17. Dziś ponad 30 km w popołudniowym słoneczku. W cieniu wszystko ładnie zmrożone i dobrze się jechało, a na słońcu właśnie taplanie w błotku. Już zapomniałem jak się w nim ślizga. A przed wyjazdem podniosłem ciśnienia w oponach ja bardziej "letnie"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...