Skocz do zawartości

mmoorroo

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    257
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mmoorroo

  1. Kupiłeś coś @Michal2008
  2. Zamówiłem shimano sh-xc502 i się okazało że długość trafiłem idealnie ale gniotą przy małym palcu. Więc wciąż szukam.
  3. Też szukam buty na ten sezon i wpadły mi w oko Giro Cylinder II MTB oraz Shimano SH-XC502.
  4. Obejrzałem filmik i wiele nie wniósł. To będą moje 3cie spdki więc wiem czego szukam po za konkretnym modelem. Ja mam właśnie względnie wąską stopę. Co do zielonego to podobnie jak innych YouTuberow lubię oglądać ale nigdy nie biorę wszystkiego co mówią w 100% do siebie. Oni jednak reprezentują pewne marki. Podałem kilka przykładów bo w sklepach nie da się zmierzyć wszystkiego a i buty po przymierzeniu w samym sklepie ciężko ocenić.
  5. Ja mam właśnie względnie wąską stopę. Co do zielonego to podobnie jak innych YouTuberow lubię oglądać ale nigdy nie biorę wszystkiego co mówią w 100% do siebie. Oni jednak reprezentują pewne marki. Podałem kilka przykładów bo w sklepach nie da się zmierzyć wszystkiego a i buty po przymierzeniu w samym sklepie ciężko ocenić.
  6. A np jescze giro cylinder II?
  7. Ja znowu czytałem że shimano są szerokie ale to może od wersji zależy?
  8. W związku z tym że buty, które zakupiłem w poprzednim sezonie (FLR) rozpadły się po 4kkm i dostałem zwrot gotówki to teraz szukam coś lepszego. Wymagania: żeby się w nich noga nie pociła mam stopę raczej wąską niż szeroką zapinanie na linkę (BOA) buty z podeszwa MTB a nie szosową. Znalazłem kilka modeli - im taniej tym lepiej ale fajnie jakby wytrzymały kilka sezonów. Shimano SH-XC502 MTB Northwave Razer 2 MTB Northwave Origin Plus 2 Może ktoś użytkuje w/w buty i może wyrazić swoją opinię? Albo możecie polecić coś co użytkujecie i jest dobre jakościowo? Trasy jakie pokonuje to tak do 150km.
  9. Nikomu nie polecam tych butów. Stopa po godzinnej jeździe cała spocona do tego stopnia że skarpety są mokre. Po pół roku obydwie podeszwy odkleiły się od cholewki. Wyrzucony pieniądz.
  10. Mam ten sam wzrost i L jest w sam raz.
  11. Gdyby ktoś szukał polecam julbo reactive 0-3.
  12. Dzięki. Ja jednak lubię ciemne szkła w słońcu.
  13. A jak one się mocno ściemniają /rozjaśniają? Da radę jechać zarówno w nocy jak i w słońcu?
  14. Jaki model Alpiny? Myślę nad Alpina Rocket V ale nie wiem na ile mocno się ściemniają.
  15. Też bym chętnie zobaczył porównanie obydwu optyk. Mam już solarforce l2 ale szukam coś co nie będzie oświetlać kierowców.
  16. Problem rozwiązany. Zamiast dętki kawałek tektury. Do tego poluzowałem śrubę która umożliwia poruszanie się holu w pionie. Zrobiliśmy 40km i zero problemów.
  17. @PawelW84 możesz rozwinąć? Z tego co pamiętam to tylko podociągałem śruby i jakąś podkładkę dołożyłem przy zapięciu, albo dwie podnakrętki/śruby. Które śruby dociągałeś? Te które odpowiadają za pracę hola w pionie i poziomie? I gdzie dołożyłeś nakrętki?
  18. Tak się tylko zastanawiam co kawał twardej gumy na pomóc? Dętka się chociaż układa tak jak rana roweru
  19. @chudzinkiale to miałeś zarówno przy rowerku jak i na sztycy siodełka?
  20. Ja dałem kawałki dętki ale to nic nie dało. Nie miałeś żadnych problemów z pochylaniem się na boki roweru?
  21. Córce bardzo podoba się jak może jechać przypięta na tym holu Dlatego szukam jakiegoś rozwiązania. Niestety Follow Me odpada bo w swoim rowerze mam sztywne osie więc musiałbym dodatkowo jeszcze dokupić adapter za 300 zł. Opinie na Allegro czytałem jak również w internecie ale z tego co widzę to połowa ludzi jest zadowolona a połowa nie więc jednak ten produkt nie może być tak zły lub tak źle zaprojektowany że nie da się go dobrze ustawić
  22. Mamy hol train angel i niestety od początku jest problem z tym, że rowerek przechyla się na boki. Czasami można przejechać kilka km bez problemu a czasami co kilkaset metrów się pochyla i można wyjść z siebie. Miał ktoś taki problem? Można to jakoś wzmocnić/usztywnić? Bez tego odpadają wycieczki po 20-40km bo córka nie jest w stanie tyle przejechać na swoich 16''. Dodatkowo ma problem na podjazdach. Jak jedziemy po prostym gdzies po lasach to ją odpinamy ale są takie miejsca gdzie musi być zapięta. Myśleliśmy też o takiej doczepce z jednym kołem ale wtedy całkowicie odpada możliwość odpięcia córki co dyskwalifikuje to rozwiązanie.
  23. @Thomass13tak tak kolorystyka ciemny z pomarańczowym. Co do składani to ona ma przyczepiony z tyłu woreczek i mieści się do niego więc zajmuje około 5x5x3cm po złożeniu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...