Skocz do zawartości

[hamulce tarczowe] deore 535 model 2006


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

waże około 100kg, super modulacja, mocne, ciche, syper wygląd, dla mnie rewelacja. przejechałem na nich beskid sądecki, niski. REWELACJA!!! jeździłem na lx i żadnej różnicy nie widzę w stosunku do deore, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęć nie zamieszczę bo nie mam czy zrobić:D. jak z regulacją? na klamce jest regulacja skoku klamki, sam zacisk jest rozbieralny, klocki sie wyjmuje bez zdejmowania zacisku. hamulce nie piszczą (po przejechaniu potoku tylko, ale to chwilę), nie ocieraja mi wogóle - ja używam tarcz od xt na 6 śrub. w środku jest olej mineralny który nie rozpuszcza lakieru jak dot. realna waga nie wiem jaka jest, nigdy mnie nie interesowała waga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

poprzednio mialem 525 teraz od dwoch tygodni 535. dzwignia hamulca sie nie zmienila, zacisk owszem. poprawiona stylistyka. dzwignia jest troche miekka to fakt - podobnie bylo w 525 ale z czasem hebel "stwardnial". choc mysle ze w tym przypadku za tym nie tesknie. miekka dzwignia w mph gianta to byla porazka. tu - jest bardzo dobrze.

w komplecie koncowka zaprawiajaca i oliwka. bardzo mily gest od firmy. uproszczona wymiana okladzin. cena - nie do pobicia. mialem tarcze od poprzednich hamulcow - wiec za 535 zaplacilem - 500 zl... :P mysle ze to nieporownywalna okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...