Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Lazaro Evolution V3

    Przez lukaszlubin, 13.06.2012


    Jak na razie dobrze, nie narzekam. Ale dopiero ok 100km ma przejechane. Z zakupu jestem póki co zadowolony.

  2. w: Kross Level a6 2008 CUSTOM

    Przez mateusz0595, 13.06.2012


    Na sprzedaż rower?

  3. w: Lazaro Evolution V3

    Przez Manstar, 13.06.2012


    I jak się rowerek sprawuje?

  4. w: CUBE Reaction Team

    Przez GIZIU, 13.06.2012


    Kolana swoją drogą ale rower często służy do pokonywania krótkich odcinków, no i dojeżdżam codziennie do pracy w zwykłym obuwiu

  5. w: CUBE Reaction Team

    Przez dejtrejder, 13.06.2012


    Świetny rowerek :thumbsup: Ale gdzie są SPD? W takim rowerze ich brak po prostu nie przystoi. Chyba, że problemy z kolanami...

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...