Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Level a2

    Przez Dlugi8800, 19.06.2012


    Bardzo fajny rowerek, posiadam taki sam model waga nie przeszkadza tak bardzo, bardzo dobrze się prowadzi. Pozdrawiam.

  2. w: Kross Level A2(handmade)

    Przez grindz0ne, 19.06.2012


    :icon_wink: Przeca ta rama z 2009 sam taki rowerek mam...Amor XCR do wywalenia i wrzucam wideł Tora 120mm SL Coil to dopiero będzie luksus :D:P
  3. w: +Ś.P Kross Hexagon V3

    Przez kudlatty, 19.06.2012


    Jak można tak nie dbać o napęd?...

    Łańcuch suchy, zerdzewiały, cała reszta brudna...

    Rowerek ok. ale trzeba o niego zadbać.

  4. w: Lazaro Evolution V3

    Przez lukaszlubin, 18.06.2012


    Ja już nie rosnę i na ramie tego rozmiaru dobrze mi się jeździ. Nie wiem jak by było na 21".

  5. w: Unibike Evolution

    Przez matt91, 17.06.2012


    Siodełko zmieniałem na moje poprzednie z Garego \Fishera, bo nie dałem rady na stockowym przejechać więcej niż 5km. Rowerek po pierwszej regulacji takiej poważnej (tej obowiązkowej po około 400 km) jeździ idealnie. Do kaprawego siodełka doszły także bardzo słabe gripy, które na potęgę się łuszczą i wszędzie masz wiórki gumy po ostrzejszej jeździe;P Lakier jest bardzo wrażliwy na błoto, więc często trzeba szorować i bardzo ważna sprawa, jeżeli nie masz jeszcze osłony na tylny widelec to szybko kup. Ja nie kupiłem i lakier praktycznie odprysnął w tym miejscu;P

    rower mam od połowy marca i jak na razie wad nie dostrzegam, poza kosmetyką

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...