Skocz do zawartości

prezi

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    280
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Dodatkowe informacje

  • Imię
    Michał
  • Skąd
    Poznań

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika prezi

Stały bywalec

Stały bywalec (7/13)

  • Dedicated Rzadka
  • Reaktywny
  • Pierwszy post
  • Collaborator
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

10

Reputacja

  1. nie ma żadnej magii. mam rower gravelowy (antymateria) i wszystko mi się w nim podoba poza toe overlapem -- i ten 1-1.5cm to by się przydał.
  2. Hej szukam widelca karbonowego z taperowaą aluminiową rurą do gravela. Problem polega na tym, że musi mieć sztywną oś i punkty montażowe na bagażnik. To nie jest nic szczególnego. Jednak potrzebuję widelca z offsetem 60mm lub większym i tu się zaczynają schody. Czy ktoś wie, czy ktoś widział? dzięki prezi
  3. przecież to jest kowadło, nie rower. ten rower waży 1/3 wagi twojego syna.
  4. nie rozumiem. kupujesz kota w worku od ludzi, którzy chcą cię oszukać. i zmarnowałeś na to dwa dni. ok.
  5. co mają zapadki wspólnego materiałem na który nasadza się kasetę? kup dobrą piastę i tyle. NT-792SB nie jest przesadnie droga, jest dość popularna i używa standardowych łożysk, których używa się również w przemyśle więc można je dostać na każdym kontynencie od ręki w każdym sklepie z łożyskami.
  6. nie wiem, myślę, że stalowy bębenek to taki twój pomysł jak mojego kolegi, który uważał, że rosyjskie prezerwatywy są bardzo grube i nadają się do osłony amortyzatora. mam coś takiego: https://rowerek.pl/product-pol-28807-Piasta-tylna-Novatec-NT-792SB-8-9-10-11rz-36H-os-12-mm-czarna.html?srsltid=AfmBOopMrNGPjljiuHFXA3I_32Mqpcu2589P6ZkM6jGqm3NHQjbSFwWc tylko w wersji 32H i mi działa. Po pięciu latach poszło mi jedna szprycha. Ważę 110kg.
  7. dodaj do list jeszcze: https://www.woombikes.pl/products/explore5 testowałem z dzieckiem właśnie coś takiego -- to była starsza wersja z hamulcami v-brake i było ok. według mnie amortyzator to w przypadku roweru dla dziecka przerost formy nad treścią. prostota i jeszcze raz prostota. za prostotą podąża w tym przypadku niska waga.
  8. jak masz sztywną oś to nie zamontujesz koła krzywo
  9. prezi

    [KMC] Wax i Waxed

    ale chainstay jest zazwyczaj taki sam jeśli taki sam jest rozmiar koła.
  10. Też pozdrawiam z Poznania. Woom waży 9,5 kg. W tym wieku naprawdę czuć różnicę między 9,5 kg a 14 kg. W Poznaniu na Głównej w przy Lidlu jest sklep z używanymi rowerami. Tak tylko mówię.
  11. od razu kup mu jakieś 1x10 albo 1x11. przednia przerzutka+tania korba = kloc. tani widelec amortyzowany = kloc. mam dwóch synów i temat przerabiałem dosłownie 2 lata temu. Kup mu Woom Expolore 6 -- 3 tys. albo https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-cross-country/marlin/f/F321/marlin-4-gen-3/57361/5336955/ w rozmiarze M (tutaj będzie na wyrost ale dzieci rosną). Trek kosztuje podobnie. Weź na raty. Zważ swój rower i policz jego stosunek jego wagi do twojej wagi. Zrób podobnie z rowerem dziecka, Według mnie Woom jest najlepszy. I trzyma cenę -- naprawdę da się go sprzedać. Nie kupuje na roweru na Wigilię. To za kilka dni a rower ma być chyba na dłużej niż kilka dni. Rower to nie bokserki z Pepco.
  12. https://www.centrumrowerowe.pl/przewod-hamulcowy-shimano-sm-bh90-ss-pd3281/?v_Id=36125 https://bike.shimano.com/pl-PL/products/components/pdp.P-BR-M7110.html plus dokumentacja załączona wcześniej s. 46-47 z tego wynika, że przewód między klamką M7000/M7100 a zaciskiem M7110 to po prostu przewód, który ma dwie takie same oliwki na obu końcach -- faktycznie nie ma banjo. Ale przewód montuje się do zacisku tak samo jak do klamki. Więc wystarczy wziąć ten przewód co jest i wcisnąć na niego oliwki na obu końcach.
  13. Wielkie dzięki za wskazówkę.
  14. A tu jest dokumentacja do M7110: DM-MADBR01-07-ENG.pdf
  15. Nigdy tego nie montowałem samodzielnie: pięć lat temu kupiłem części i frameset i zaniosłem do serwisu. Tak to wygląda na zdjęciach:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...