Skocz do zawartości

[ Endomondo ] Dołącz do drużyny forumrowerowe.org


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy można drugi raz opublikować trasę treningu np. opublikowałem trasę na Facebooku ale po chwili musiałem ją usunąć z FB chciałem udostępnić ja jeszcze raz i niema takiej możliwości bo widnieje info na endomondo w zakładce publikuj że trasa została już opublikowana na FB chociaż jeje tam niema? Jeśli można drugi raz opublikować to jak to zrobić ?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przy założeniu że ... typowe obowiązki (szkoła, praca) to 8 h w dni robocze,  sen to 8 h dziennie , a średnia prędkość tego kolesia to 30 km/h ... to wychodzi mi że z tygodnia ma jeszcze 2h dla siebie ...   :D

Kiedy on przyjmuje te kalorie na takie przejazdy ? 

 

To generalnie fejk jak się patrzy ... :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam! Czy można drugi raz opublikować trasę treningu np. opublikowałem trasę na Facebooku ale po chwili musiałem ją usunąć z FB chciałem udostępnić ja jeszcze raz i niema takiej możliwości bo widnieje info na endomondo w zakładce publikuj że trasa została już opublikowana na FB chociaż jeje tam niema? Jeśli można drugi raz opublikować to jak to zrobić ?Pozdrawiam

dołączam się do pytania... 

chodzi oczywiście o publikację z mapą (a nie wklejenie linku do workout'a) 

dodatkowo jeśli aktywność jest sprzed kilku dni, to fb ustawia ją niestety na szarym końcu aktywności...  

 

i kolejne pytanie: 

jak aktywować miesiąc premium za zakup wersji pro nie podając danych karty kredytowej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam problem z Endo od dwóch dni. Wchodzę pewnego dnia na Facebooka patrze a tu znikneły wszystkie trenigni rowerowe, dosłownie wszystkie. I teraz nawet jak jakiś przejade to pokazuje ze został juz opublikowany na osi, ale dla mnie i znajomych jest niewidoczny, jedynie co to pokazuje ta tabele ?

 

10404248_756442071094709_395481369610048

 

Natomiast jak kliknę w którykolwiek słupek to zamiast pokazać trening pokazuje pusta stronę, 

 

https://www.facebook.com/agnieszka.kazimierczak.77/activity/756944401044476

 

Też tak macie, wygląda to jakby endo miało jakieś problemy z publikacją, ale czemu akurat i tylko trasy rowerowe. Ktoś może mi pomóc, nie mogę nigdzie w sieci znaleźć odpowiedzi co sie dzieje ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema. Macie może podobny problem z endomondo jaki ja zauważyłem ostatnio. Mianowicie jeżeli włączę endo jak jadę jest wszystko ok. Natomiast jeżeli zatrzymam się zrobić jakąś fotkę telefonem to podczas zamykania aplikacji aparatu zamyka się automatycznie endo i nie da się wznowić treningu. Strasznie mnie to irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Macie może podobny problem z endomondo jaki ja zauważyłem ostatnio. Mianowicie jeżeli włączę endo jak jadę jest wszystko ok. Natomiast jeżeli zatrzymam się zrobić jakąś fotkę telefonem to podczas zamykania aplikacji aparatu zamyka się automatycznie endo i nie da się wznowić treningu. Strasznie mnie to irytuje.

 

A sprawdziłeś w ustawieniach telefonu czy aplikacja ma pozwolenie na działanie w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jeżeli zatrzymam się zrobić jakąś fotkę telefonem to podczas zamykania aplikacji aparatu zamyka się automatycznie endo i nie da się wznowić treningu. Strasznie mnie to irytuje.

Tak z ciekawości: jaki system (wersja) i telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie jeździłem. W poniedziałek to zauważyłem. A zauważyłem ostatnio że aplikacja aparatu była aktualizowana. Czytałem, że są jakieś problemy. W związku z tym usunąłem ostatnią aktualizację aparatu ale problem pozostał...

 

 

Nie próbowałem przełączania. Za każdym razem wychodziłam z aparatu strzałką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę post pod swoim wcześniejszym postem.

 

Udało się rozwiązać problem, który okazał się błachy i to bardzo. Zrobiłem aktualizację aplikacji aparatu co nie dało pozytywnego efektu. Pomógł reset telefonu. Po prostu wyłączyłem go i włączyłem. Dziś przetestowałem i wszystko śmiga jak trzeba.

 

Dzięki wszystkim za pomoc [emoji3]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...